Soru Mi 6 Global Oreo(9.2.3.0) Günc.Hataları

Ali.atay16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Merhaba
Güncellemeyi dün yaptım.Fakat tam oturmamış gibi gözüküyor. Belki bir çözümünü buluruz diye yazıyorum.

Sorun: Mi Drop güncellemeden sonra ağ hatası verip dosya göndermeyi tamamlamıyor.Başına gelen veya çözümü bilrn var mı?
Buna alternatif olarak Wifi directi kullanamiyorum gönder seceneklerinde yok bilgisi olan var mi ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kutaywright

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kutay
Cihazım
MI6
Konular
2
Çok kötü olmuş cihaz yağ gibiyken o akıcılık bu güncellemeyle tamamen gitti telefon resmen yavaşladı kesinlikle önermem.

Oyla:

seyado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Önceki sürüm efsaneydi ya hata mata da yoktu bu biraz sıkıntılı şuan duzeltilir inşallah bildirim cubugu kötü olmus tek parmak kullanmak isteyenler icin tam bir hüsran sağdaki oka oka tiklayarak büyütüp kucultuluyordu suan o ok gitmis hafif agirlik var cihazda hatta hafif degil farkedilcek kadar var parmak izi okuma bile yavaşladı farkedilir seviyede sabah yag gibi kayan cihaz suan ağlıyor bu nasil antutu da daha fazla performans almis anlamıyorum uygulamar acilip kapanirken ki efektte bile hafif agirlik var sanki 60 degil de 30 fps te oyun oynarsin gibi bi fark var umarim 9.2.4 le duzeltilir baya çirkin cunku suanda :(

Oyla:

levo5656

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
19
güncelledikten sonra twrp ekranına geliyor cihaz reboot diyorum açılmıyor tekrar twrp ye açıyor nedir bunun çözümü bilen var mı ?

Oyla:

Siiioov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Demir
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Parmak izi okuyucu inanilmaz yavasladi can sıkıcı. Umarim duzelir . 9.2.4.0 guncellemesini yapan varmi duzeliyormu merak ediyorum.

Oyla:

sizofdr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Haydar
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Uygulamalarda hata verip duruyor. Ekran kaydedici sesleri ve görüntüleri saçma sapan kaydediyor. Kasmalar hat safhada bu güncelleme kesinlikle fiyasyoya dönüştü. Yeni güncellemeyi bekliyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Siiioov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Demir
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Bi an sade kendimdemi oluyor sandım umarim 9.2.4te düzelir cin surumu çıkmış global de cikarcheralde surumu dusurenlerde varmis ama nasil oouyor bilmiyorum

Oyla:
Üst Alt