Çözüldü Mi 6 full yedek alma yardım

mguzey43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
xio
Konular
1
Her şey geri gelir yedekten sadece galerideki fotolar,videolar falan gelmiyor geri kalan her şey yedek aldığınız andaki gibi oluyor IMEI ler dahil

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Her şey geri gelir yedekten sadece galerideki fotolar,videolar falan gelmiyor geri kalan her şey yedek aldığınız andaki gibi oluyor IMEI ler dahil
Tsk resimler google hesabinda zaten

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Hocam su an global kararlı 9 2 2 kullanıyorum. Twrp de sıkıntı cikar mi? Biraz goz attim genelde eu romda sorunsuzmus twrp. Bilginiz var mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

majera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şuayp
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Mi6 telefonum var. Type C girişinde arıza meydana geldi. PC telefonu tanımıyor. Garantisi bittiği için servise götürmem gerek. Haliyle telefonun tam yedeğini almam gerek. 3 yıllık telefon. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edin.

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Arkadaşlar merhaba. Mi6 telefonum var. Type C girişinde arıza meydana geldi. PC telefonu tanımıyor. Garantisi bittiği için servise götürmem gerek. Haliyle telefonun tam yedeğini almam gerek. 3 yıllık telefon. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edin.
Tam yedeğini root yada twrp olmadan alman çok zor. Foto ve videoları kablosuz şekilde alabilirsin ama çok uzun sürer..
Bir diğer yol ise soketi kendin getirtip taktırabilirsin..

Üst Alt