Yardım Mi 6 Ezan vakti pro (kalan vakit simgesi)

• Konbuyu başlatan Brismo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 8K

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Merhaba arkadaşlar mi 6 telefonu yeni aldım haliyle foruma da yeni geldim. Ezan vakti pro programında namaz vaktine 1 saatten az kalınca sol üst simge kısmında kalan dakika bilgisi vardı önceki telefonumda ama mi6 da ne yaptıysam bunu yapamadım. Uygulama simgesi geliyor ayarlardan fakat 1 saatten az kalınca dakika yazmıyor. Aynı sorunu yaşayan ya da çözüm bulabilen var mı?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam cozumu cok basit diyanetin uygulamasını indirip ister ana ekrana kalan dakika yada süre istersende bildirim çubuğunda namaz vakitleri gösteren saat pro da ne imiş:) selametle hocam

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Hocam cozumu cok basit diyanetin uygulamasını indirip ister ana ekrana kalan dakika yada süre istersende bildirim çubuğunda namaz vakitleri gösteren saat pro da ne imiş:) selametle hocam
Tavsiyeniz için teşekkürler hocam. Ama benim sorun bu değil alternatif programları denedim. Zaten bildirim çubuğunda namaz vakitleri ve kalan vakit görünüyor. Fakat kalan dakikanın üst sabit bar da saatin orda görünmesi pratik oluyor ben o açıdan sormuştum

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Merhaba arkadaşlar mi 6 telefonu yeni aldım haliyle foruma da yeni geldim. Ezan vakti pro programında namaz vaktine 1 saatten az kalınca sol üst simge kısmında kalan dakika bilgisi vardı önceki telefonumda ama mi6 da ne yaptıysam bunu yapamadım. Uygulama simgesi geliyor ayarlardan fakat 1 saatten az kalınca dakika yazmıyor. Aynı sorunu yaşayan ya da çözüm bulabilen var mı? Söylemek istediğim simgeyi halka içine aldım

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

trnexusofficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi Band 4
Konular
0
Merhaba arkadaşlar mi 6 telefonu yeni aldım haliyle foruma da yeni geldim. Ezan vakti pro programında namaz vaktine 1 saatten az kalınca sol üst simge kısmında kalan dakika bilgisi vardı önceki telefonumda ama mi6 da ne yaptıysam bunu yapamadım. Uygulama simgesi geliyor ayarlardan fakat 1 saatten az kalınca dakika yazmıyor. Aynı sorunu yaşayan ya da çözüm bulabilen var mı?

Hocam Ezan vakti pro nun FETÖ uygulaması olduğu söyleniyor. Diyanet in uygulamasını kullanın bence.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Hocam Ezan vakti pro nun FETÖ uygulaması olduğu söyleniyor. Diyanet in uygulamasını kullanın bence.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam. Fakat diyanetin programında da bu simgeyi göremiyorum. Anlayamadığım gittikçe gelişmesi gerekirken neden Android özelliklerini kısıtlıyorlar

Oyla:

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
Bende internet speed mater pro almıştım ama miui romda bikdirim çuğunda internet hızını göstermiyordu sadece uygulama simgesi çıkıyordu. Huawei mate 8'de de aynı sorun vardı.

Çok ilginç

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Bende internet speed mater pro almıştım ama miui romda bikdirim çuğunda internet hızını göstermiyordu sadece uygulama simgesi çıkıyordu. Huawei mate 8'de de aynı sorun vardı.

Çok ilginç
Hocam o zaman bu sadece xiaomi ile ilgili birşey ben de Android üst sürümü ile ilgili diye düşünmüştüm. Önceki telefonum lolipop tu.

Oyla:

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Hacılar hocalar xiaomi lerde problem yok benim kilise seanslarını çok dakik bildiriyor
Sorun kullandığınız app lerde bence !

Oyla:

peyer9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Konular
2
Huawei ve Xiaomi cihazlarda durum çubuğunda sadece simge çıkıyor alternatif anlık anlık (hız,sıcaklık vb.) işlemler çıkmıyor nedense.

Oyla:
Üst Alt