Yardım Mi 6 cihaz acılmıyor

Ehistesiradanbirisi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
En son güncel
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,
Telefon kendi kendini yeniden baslattı ve bir daha acılmadı. Ekranda mi logosu gorunuyor kapanıp tekrar acılmaya calışıyor surekli. Fastboot ve reboot için denediğimde de fastbot yazsısı geliyor ama hemen kapanıp yeniden baslaşmaya calışıyor. Ay sekilde rebootta da secenekler geliyor secemeden yeniden baslayıp rebootu acıyor surekli. Sarjının tamamen bitmesini brkledim sonra tekrar sarja taktım yine birsey degişmedi. Ne yapabilirim?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ses açma güç ile recovery moda girip wipe yapmayı denediniz mi?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Güç tuşunuz basılı kalmış gibi görünüyor. Garantili ise garantiye gönderiniz. Değilse bir telefoncu yardımıyla arka kapağı açıp tul flexini söküp deneyiniz.

Oyla:

Ehistesiradanbirisi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Güç tuşunuz basılı kalmış gibi görünüyor. Garantili ise garantiye gönderiniz. Değilse bir telefoncu yardımıyla arka kapağı açıp tul flexini söküp deneyiniz.
Tesekkür ederim. Delta servis garantili. Görenderip onlarla uğrasayım birazda yapacak birşey yok

Oyla:

Cihan1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
İphone
Konular
3
Sonuç alınca bilgi verebilir misiniz. Delta garanti ile ilgili çeşitli söylentiler mevcut. Biz de aydınlanmış oluruz.

Oyla:

Ehistesiradanbirisi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Sonuç alınca bilgi verebilir misiniz. Delta garanti ile ilgili çeşitli söylentiler mevcut. Biz de aydınlanmış oluruz.
Tabiki. Bende o söylentilerden dolayı birazda onlarla uğraşayım dedim zaten. Olumlu olumsuz yazarım sonucu.

Oyla:

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Merhaba,
Telefon kendi kendini yeniden baslattı ve bir daha acılmadı. Ekranda mi logosu gorunuyor kapanıp tekrar acılmaya calışıyor surekli. Fastboot ve reboot için denediğimde de fastbot yazsısı geliyor ama hemen kapanıp yeniden baslaşmaya calışıyor. Ay sekilde rebootta da secenekler geliyor secemeden yeniden baslayıp rebootu acıyor surekli. Sarjının tamamen bitmesini brkledim sonra tekrar sarja taktım yine birsey degişmedi. Ne yapabilirim?

Aynı sorunu bende mi 5te yaşadım yaklaşık 20 gün önce delta servisine gönderdim telefonum düşmelerden dolayı garanti dışı kaldığını söylediler, Kendi imkanlarımla yapmaya çalışacağım ve ek olarak THH ye başvurdum.

Oyla:

Fero19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Not 4
Konular
0
hocam root yaparken yanlış yerlere bastım galina mıu yazısı geliyor acıp kapatıyor sürekli mi8pro nasıl room yüklerim fasboot modundan imkan var mı

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam root yaparken yanlış yerlere bastım galina mıu yazısı geliyor acıp kapatıyor sürekli mi8pro nasıl room yüklerim fasboot modundan imkan var mı

Fastboot romu indirin ve flashlayın rehberler forumda mevcut

Oyla:
Üst Alt