Yardım mi 6 bl kilidi açma

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
s aleyküm. mi 5s de kullandığım ve mi 6 da da kullandığım mi hesabı aynı mi 5s de bl kilidini bu hesapla açtım mi 6 da açmak istedim aynı hesapla kilit uygulamasını indirip fastboot mod da cihaz kilidini açmak istediğimde hesabı giriyorum doğruluyor yanlız %99 da kalıyor ve hata veriyor yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum iyi bayramlar dilerim.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
8006 Çin'ce bisiklet yazıyor hesap ekle dedim zaman
[doublepost=1529531813,1529531761][/doublepost].
biraz araştırdım bölgeyi çin yapıp sim senkronizasyonunu aktif edin birde usb hata ayıklamayı aktif ederek tekrar deneyin inşallah olur .

bl bllidi açmak için başvuru yapmıştınız yeğilmi.
[doublepost=1529564995][/doublepost]
sa ben de de mi 8 var unlock yap dediğim zaman neden unlock yapmak istiyorsunuz sayfası yerine direkt nasıl unlock yaparsınıza yönlendiriyor
unlock yapmaya çalıştığımda ise 360 saat sonra tekrar deneyin diyor her şey yolunda mı arkadaşlar
daha önce başka bir telefon için kilit açma talebinde bulunfuysanız kilit açma yetkiniz var demektir mi 8 yeni olduğu için bl kilidi açmak mümkün olmayabilir.

Oyla:

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Daha önce miui rom kullandım ama telefon kullanmadım yani hayır istekte bulunmadım hayırlısı olsun o zaman Çin rom var sonuçta global a geçmem lazım

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt