Yardım mi 6 bilgisayar bağlantı

Sinan polis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
telefonu bilgisayarda ilk aldığımda nasıl yaptıysam kilildini açtım ve developer sürümünü kurdum sonra bir sebepten fabrika ayarına döndüm ve telefon gitti
önce hangi bilgisayara bağlarsam bağlayım hemen bilgisayar görüyordu fabrika ayarlarına döndükten sonra hiç bir bilgisayar telefonu görmüyor
internet bilgisayarı olmayan bilgisayar bile telefonu görüyordu

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar suan Bootloader kilidiniz açık mı peki. Telefon gitti derken açma kapama tuşu ile açtığınızda mi logosu çıkmıyor mu. Çıkıyorsa ve altında Unlocked yazıyorsa BL kilidiniz açıktır. 64Bit bir bilgisayara; , ve indirip kurun. Ve fastboot rom indirip temiz kurulum yapın.

Oyla:

Sinan Başpınar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Merhabalar suan Bootloader kilidiniz açık mı peki. Telefon gitti derken açma kapama tuşu ile açtığınızda mi logosu çıkmıyor mu. Çıkıyorsa ve altında Unlocked yazıyorsa BL kilidiniz açıktır. 64Bit bir bilgisayara; , ve indirip kurun. Ve fastboot rom indirip temiz kurulum yapın.
Kilit açık ben telefonu flash bellek gibi bilgisayara bağladığımda bilgisayar telefonu direk görsün istiyorum yani bilgisayara program yüklemeden bağlantı ya basit flash belleği bilgisayara takınca nasıl içini görüyorsam telefonu da aynı olsun aslında önceden öyleydi ancak fabrika ayarına dön dedim şimdi hiç bir bilgisayar tlf görmüyor

Oyla:
Üst Alt