Yardım mi 6 bağlantı yok bildirimi

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
arkadaşlar telefonum internete bağlı ve internete girebildiğim halde bazen ekranda kırmızı şerit şeklinde üst üste 4-5 defa bağlantı yok bağlantınızı konrol edin diye bir yazı çıkıyor bunun sebebi ne olabilir 2-3 gün önceye kadar böyle birşey yoktu teli kapatıp açıyorum düzelmiyor

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
arkadaşlar telefonum internete bağlı ve internete girebildiğim halde bazen ekranda kırmızı şerit şeklinde üst üste 4-5 defa bağlantı yok bağlantınızı konrol edin diye bir yazı çıkıyor bunun sebebi ne olabilir 2-3 gün önceye kadar böyle birşey yoktu teli kapatıp açıyorum düzelmiyor

Cihazınızda bulunan ROM bilgilerini ve ayrıca hangi uygulama üzerinde bağlantı yok aldığınıza dair ekran görüntüsü atarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Bu sorunu bende yaşıyorum bu aralar sanırım miui10 kaynaklı olabilir internet olduğu halde bağlantınızi kontrol edin uyarısı alıyorum. Mesela facebook uygulamasına hiç bir şekilde giremiyorum internet bağlantısını kontrol edin diyor. Üstelik tüm izinler aktif

MI 5s Miui10 8.7.12 Global

Oyla:

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Bende de Google Haritalarda oluyor
9.5.8.0 global stabil kilit kapalı

Oyla:

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Cihazınızda bulunan ROM bilgilerini ve ayrıca hangi uygulama üzerinde bağlantı yok aldığınıza dair ekran görüntüsü atarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.
aynen bu şekilde üst üste 4-5 defa yazı çıkıyor rom olarak 9.5.8 i kullanıyorum global

Ekli dosyalar

• aaaaaa.jpg
    aaaaaa.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 6
Oyla:
Üst Alt