Soru Mi 6 Android 9.0 güncellemesi

hsaaann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Merhaba arkadaşlar.
Xiaomi mi 6 kullanıcısıyım. Bundan birkaç hafta önce Android 9.0 güncellemesi gelmişti ve kurmuştum. Cihazıma root attıktan sonra birkaç hatam yüzünden 2 kere cihazı bozdum. Fastboot aracılığıyla 2 kez rom yükledim. 1. Yüklediğim rom da MIUI 10 vardı. Kurduğumda telefonun wifisi açılmıyor, açıldığında ise wifi ağını görmüyor ve telefon donuyordu. Bende bir alt sürümü olan MIUI 9 u yükledim. Sorun çözülmüştü ve güncelleme ile MIUI 10 u güncelledim. Fakat telefonum o zamandan beri android 8 de kaldı. 9 la ilgili Güncelleme bildirimi de gelmiyor ve kontrol ettiğimde gözükmüyor. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Şu an herhangi bir problemi yoksa bırak orada kalsın kardeş :) mi6 Android 9 a geçenler saç baş yoluyor. Güncelleme geri çekildi içindeki hatalardan dolayı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba arkadaşlar.
Xiaomi mi 6 kullanıcısıyım. Bundan birkaç hafta önce Android 9.0 güncellemesi gelmişti ve kurmuştum. Cihazıma root attıktan sonra birkaç hatam yüzünden 2 kere cihazı bozdum. Fastboot aracılığıyla 2 kez rom yükledim. 1. Yüklediğim rom da MIUI 10 vardı. Kurduğumda telefonun wifisi açılmıyor, açıldığında ise wifi ağını görmüyor ve telefon donuyordu. Bende bir alt sürümü olan MIUI 9 u yükledim. Sorun çözülmüştü ve güncelleme ile MIUI 10 u güncelledim. Fakat telefonum o zamandan beri android 8 de kaldı. 9 la ilgili Güncelleme bildirimi de gelmiyor ve kontrol ettiğimde gözükmüyor. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Fastboot ile tekrar pie geçersiniz çok sıkıntılı durum değil hocam

Üst Alt