Yardım Mi 6 almak istiyorum.

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Arkadaşlar merhaba
Şu anda mi 8 lite kullanıyorum. Telefondan çok memnunum. Ama büyük telefon işte biraz zor oluyor. Mi 6 tavsiye eder misiniz? Telefonun fiyatları da düşmek bilmiyor. En uygun 2539 tl ye buldum. İkinci el de düşünebilirim. Fikirlerinizi bekliyorum.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
mi 8 lite varken mi 6 ya geçmezdim ben şahsen

Oyla:

Korelmis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Konular
19
2500'e Mi 6 almak yerine 3000'e Mi 8 al.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
O fiyat bandında Pocophone F1'de düşünebilirsiniz.2. el fiyat bandında da Redmi Note 7 tercih edilebilir.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Büyük demişsiniz ama ekran kasa oranları kıyaslanınca mi 6 ve mi 8 lite hemen hemen aynı ebatlarda cihazlar. Sadece ekran boyutu fark ediyor. Boyutlarda ciddi farklar olmaz hocam

Oyla:

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
1 senedir 4/64 MI6 kullanıyorum, MIgros'dan aldım :) 5.15 ekran nispeten Compact 3350 mah pil sd8xx işlemci en az 1 sene daha güncelleme alabilecek (android 9 MUIU 11) olması, ben tavsiye ederim, MI6 benim telefon değiştirme hastalığımı tedavi etti :) İkinci el alırken dikkat edin, custom rom kullanmak için yıpratılmış çok MI6 var..

Oyla:

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Büyük demişsiniz ama ekran kasa oranları kıyaslanınca mi 6 ve mi 8 lite hemen hemen aynı ebatlarda cihazlar. Sadece ekran boyutu fark ediyor. Boyutlarda ciddi farklar olmaz hocam
Boy çok önemli değil ama en 75 mi 8 lite de .tek elle zor kullanıyorum. Başka tavsiyeler de alabilirim. Mi 8 i incelemedim. Ona bakıyım.

Oyla:

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
1 senedir 4/64 MI6 kullanıyorum, MIgros'dan aldım :) 5.15 ekran nispeten Compact 3350 mah pil sd8xx işlemci en az 1 sene daha güncelleme alabilecek (android 9 MUIU 11) olması, ben tavsiye ederim, MI6 benim telefon değiştirme hastalığımı tedavi etti :) İkinci el alırken dikkat edin, custom rom kullanmak için yıpratılmış çok MI6 var..
Ben de tedavi olmayı umuyorum.

Oyla:

HollyHood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi 6
Meslek
Muhasebeci
Konular
9
bende telefon boyutu için Mi6 almıştım geçen yıl. İyi ki almışım dediğim bir telefon, samsung kullanıyordum daha önce.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Arkadaşlar merhaba
Şu anda mi 8 lite kullanıyorum. Telefondan çok memnunum. Ama büyük telefon işte biraz zor oluyor. Mi 6 tavsiye eder misiniz? Telefonun fiyatları da düşmek bilmiyor. En uygun 2539 tl ye buldum. İkinci el de düşünebilirim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Arkadaşların söylediklerine katılıyorum. Tavsiye ettikleri cihazlar varken Mi 6 tercih edilemez. Üstelik te o fiyat bandında....Çünkü Mi6 kullanıcıları bilirler ki ellerindeki cihaz dizaynı, tasarımı ve zarafetiyle özel bir telefondur. Mi 6 kullanıcıları ise nev-i şahsına münhasır insanlar...Onca yazılım hatasına ve onca güncelleme problemine rağmen benim gibi cihazlarından vazgeçememelerinin sebebi belki de budur.
Bir senedir kullanıyorum. Stock romdan Eu ya geçmem ile birlikte adeta bambaşka bir kimliğe büründüğünü söyleyebilirim. Güvenli satıcı ve daha makul bir fiyat şartıyla ( ikinci el de olabilir ) tavsiye edebilirim.

Oyla:
Üst Alt