Soru mi 6 9.5.8.0 kararlı güncellemesi gelen ve güncelleyen oldu mu?

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
arkadaşlar bende 9.5.6.0 sürümü yüklüyken telefonun ekran kilidini açınca telefon birden donuyordu bir kaç dakika boyunca kendine gelmiyordu, şarj az gidiyordu. Arkadaşın birine 9.5.8.0 kararlı güncellemesi gelmiş, bu sürüme güncelleyip donma sorunu yaşayan oldu mu?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shumensko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kamil Güler
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Kilit ekranını açmak için parmak izi bazen hiç okumuyor bile ,menü içerisinde sorun yok.Aynı sorunu yaşayan varmı acaba ?

Oyla:

bakicikrikci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Arkadaşlar bu surume geçtikten sonra swiftkey klavyeden kendi kendine Gboard klavyeye geciyor. Bu sorunu yaşayan arkadaş var mı acaba

Bende SwiftKey kullaniyorum. Herhangi bir sorun yasamadim. İsterseniz cihazi sifirlayin.

Oyla:

Melikeee7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melike
Cihazım
Mi6
Konular
0
Hayır hiç yaşamadım, şarj durumu şuan çok iyi güncelledikten bu yana 2 tane 2.5 saatlik film izledim %7 şarj gitti. Yani durumu gayet iyi
Hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba? Global 10dan sonra telefonumun şarjı su gibi akıyor

Oyla:

wymondstar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Arkada çalışan uygulama yok, kapatıp açtım bir faydası olmadı
Otomatik başlatmada olan uygulamalara bakın teker teker, verilen izinlere bakın birçok uygulama her ekipmana erişim istiyor gereksiz yere bluetooth yada wifi erişimi istiyorlar onlara tek tek bakıp iptal etmeniz lazım genelde en çok kullanılan (whatsapp vb) uygulamaların sadece erişimi aktif geriye kalanlarının da pasif kalması lazım.

Oyla:

Melikeee7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melike
Cihazım
Mi6
Konular
0
B
Otomatik başlatmada olan uygulamalara bakın teker teker, verilen izinlere bakın birçok uygulama her ekipmana erişim istiyor gereksiz yere bluetooth yada wifi erişimi istiyorlar onlara tek tek bakıp iptal etmeniz lazım genelde en çok kullanılan (whatsapp vb) uygulamaların sadece erişimi aktif geriye kalanlarının da pasif kalması lazım.
Ben bu sürümü kullanmak istemiyorum, ne yapabilirim :((

Oyla:
Üst Alt