Soru Mi 6 10.3.1.0 güncellemesi geldi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar bana güncelleme geldiğinde yapamadım wi-fi bağlantım yoktu bir gün sonrasında güncelleme ekranında yeni güncelleme yok olarak göründü bunu nasıl çözebilirim

Güncelleme yaşanan sorunlar nedeniyle geri çekildi. Sorunlar giderildiğinde yeniden yayınlanacaktır.

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Arkadaşlar bana güncelleme geldiğinde yapamadım wi-fi bağlantım yoktu bir gün sonrasında güncelleme ekranında yeni güncelleme yok olarak göründü bunu nasıl çözebilirim
Çözmüşsün zaten kardeşim.. bence kurtulmuşsun.. yükleme bence.. sıkıntılı..

emretasdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
0
Güncelleme yaşanan sorunlar nedeniyle geri çekildi. Sorunlar giderildiğinde yeniden yayınlanacaktır.

Ne zaman gelir acaba düzgün güncelleme bu müzik işi deli edecek beni farklı type c denesemde aynı ya ne diye yaptimki hay kafama

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11

Süvari

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt Can
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Selamlar arkadaşlar. Size çok enteresan bir soru soracağım :) hâlen 9.2.2.0 kullanıyorum. Telefonu aldığımdan beri kamera ve hotspot bağlantı hariç tüm performanstan memnun kaldığım ve işim gereği önemli bilgilerle, bellekte de yaklaşık 20 bin fotoğraf olduğu için güncelleme yapmadım. Bu yeni güncellemelerde 9.2.2.0'dan farklı neler var sizce?
Güncelleme yapmadan ve root atmadan daha iyi kamera kullanabilme şansım nedir sizce?
Hotspot açtığımda bağlandığım cihaza dns atamadan nete giremiyorum, bunun çözümü var mı acaba?

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Arayüz değişikliği var 10 sürümünde en önemli olan. Kameradan pek bir şey beklemeyin kameraya önem veriyorsanız gcam kurmanız daha i olur stoktan ziyade ki onun içinde bl kilidi ve root işlemleri lazım (forumda bu işlemlere gerek kalmadan yapanlarında olduğu söyleniyor ama bilmiyorum).

Otadan yapılan güncellemelerde bildiğim kadarıyla dosyalar silinmiyor. En azından benim 9.5.8.0 'dan 10.0.1 e geçtiğim zaman durum buydu.

Fotoğraflar önemliyse yine de dosyalarınızı pc ye yedekleyip güncellemeniz daha iyi olur en azından içiniz rahat eder.

mekatronot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asdfgds
Cihazım
MI6
Konular
4
Hatalı olarak yayınlanan bu sürümden ne zaman kurtulacağız? Mi 6 ya geldiği an atlayıp yükleyenlerdenim ;(

kurti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kurtuluş
Cihazım
Resmi note 7
Konular
0
Merhaba benim bir sorunum daha var. Dikkat ediyorum şuan fanatik.com.tr cnnturk.com sitelerinde hem kendi tarayıcısında hem chromda sayfa 5 sn içerinde kilitleniyor ve reset atıyor cihaz. Başka sitelerde bu durum olmuyor. Aynı cihazdan aynı sürüm elimde de var ve onda da denediğimde aynısı oluyor. Bu yüzden 2 defa format attım ama düzelmesi. Çakışma vardır diye chromu kaldırdım yine aynı sorun devam etti. İzinlerle alakalı mı diye düşünüyorum ve önemli bir sorun haline geldi bu sık sık reset atıyor. 10.3.6 sürüm. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Üst Alt