Yardım mi 5x'e A1 ekranı taksam çalışırmı(çözüldü)

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
arkadaşlar eşimin kullandığı mi 5x'in ekranı paçalandı bir yerden a1 geldi ekran sağlam taksam çalışırmı acaba?
birde fiii tarihinden buyana ses kısma açma power tusu çok zor çalışıyor telefoncu tuş takımından olmayabilir demişti başka sebebi ol

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
çalışırmış arkadaşlar denendi bilginiz olsun

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam yanlış hatırlamıyorsam çalışıyordu ama kullanılan paneller farklıydı ve bu panel farklılığı nedeniyle özellikle TWRP üzerinden işlem yaparken EDL'ye düşen cihazlar olmuştu. Bu model sonrasında da başka hiç bir cihazda benzer sorunla karşılaşılmamıştı. TWRP üzerinden işlem yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Hocam yanlış hatırlamıyorsam çalışıyordu ama kullanılan paneller farklıydı ve bu panel farklılığı nedeniyle özellikle TWRP üzerinden işlem yaparken EDL'ye düşen cihazlar olmuştu. Bu model sonrasında da başka hiç bir cihazda benzer sorunla karşılaşılmamıştı. TWRP üzerinden işlem yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Hocam eu v9 var twrp üzerinden v10 yuklesem edl moda düşermi acaba (mesela şimdi format data yaptım bi sıkıntı olmadı yaptı)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam eu v9 var twrp üzerinden v10 yuklesem edl moda düşermi acaba (mesela şimdi format data yaptım bi sıkıntı olmadı yaptı)
Maalesef bilemiyorum hocam. Sorun olduğunda da net bir neden veya çözüm sunulamamıştı.

Üst Alt