Yardım Mi 5x twrp

umut571

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
xioami mi a1
Konular
30
Arkadaslar telefonuna mi arayüzü 10.3.1. İ yükledikten sonra telefonun açıldı sesler geliyor ama görüntü yok yardımcıolur musunuz ne yapmam gerekiyor

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Twrp de dahil ekran simsiyah ise sıfırdan fastboot üzerinden rom kurman gerek. Sonra temiz bir şekilde 10.3.1.0 kurman gerek. Ben o sorunu 10.2.2.0 a geçerken sifirlamadan geçerken yaşadım her şey çalıştığı halde ekran simsiyah idi.

umut571

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
xioami mi a1
Konular
30
Twrp de dahil ekran simsiyah ise sıfırdan fastboot üzerinden rom kurman gerek. Sonra temiz bir şekilde 10.3.1.0 kurman gerek. Ben o sorunu 10.2.2.0 a geçerken sifirlamadan geçerken yaşadım her şey çalıştığı halde ekran simsiyah idi.
hiç bir şey görmüyorum ki birde onu nasıl yapacağım

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
hiç bir şey görmüyorum ki birde onu nasıl yapacağım
Cihazın kapalı olduğuna emin olun, bir şekilde kapatın. Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun ve bilgisayara kablo ile bağlayın. Forum üzerinden nasıl rom atılacağı anlatılıyor. Konulara göz gezdirin biraz, zamanım olsa daha çok yardımcı olurdum.

umut571

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
xioami mi a1
Konular
30
Cihazın kapalı olduğuna emin olun, bir şekilde kapatın. Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun ve bilgisayara kablo ile bağlayın. Forum üzerinden nasıl rom atılacağı anlatılıyor. Konulara göz gezdirin biraz, zamanım olsa daha çok yardımcı olurdum.
işte yaptım yine ekran siyah hiç bir şey görünmüyor. yani ben ekran siyah halindeyken mi yapacağım işlemleri
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim bilgisayarda teamviewer var sizde varsa benim bilgisayarın kullanıcı adı ile şifresini versem o şeklide bana uzaktan yardım edemez misiniz

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
işte yaptım yine ekran siyah hiç bir şey görünmüyor. yani ben ekran siyah halindeyken mi yapacağım işlemleri
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim bilgisayarda teamviewer var sizde varsa benim bilgisayarın kullanıcı adı ile şifresini versem o şeklide bana uzaktan yardım edemez misiniz
Evet ekran siyah haldeyken yapacaksınız. Zaten doğru bir şekilde yaptığınızda pc tepki verecek ve cihazın bağlandığını göreceksiniz. Forumda fastboot rom atma konularını inceleyin.

yigitiskan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yiğit
Cihazım
mi 5x
Konular
1
Evet ekran siyah haldeyken yapacaksınız. Zaten doğru bir şekilde yaptığınızda pc tepki verecek ve cihazın bağlandığını göreceksiniz. Forumda fastboot rom atma konularını inceleyin.
Hocam kesinlikle doğru söylüyor. Benimde perşembe günü başıma geldi. deneme yanılma denerken telefonda fastboot menüsünün açıldığını ancak ekrana görüntü vermiyor olabileceğini düşünerek hareket ettim. ve mi flash'ta bir anda göründü

Üst Alt