Soru Mi 5x Türkçe

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba . Cihazım bu gün geldi ve gayet güzel bir telefon . yalnız çin ve ingilizce dilleri var . acaba türkçe dili var mı sitede rom olarak . google play kurdum ve ötesine geçemedim . sanırım unlock işlemi geçici yapılamıyor muş .Türkçe romu varsa onu kurmak istiyorum . yok egerki yok isie o zaman da global ingilizce olan güncelleme alan rom hangisi yazar mısınız ya da link verir misiniz

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Bilgisayarda mi? Siz hangisini kullandiniz bende opera tarayicisinin icinde var ama o olmaz herhalde
Telefondan kullanacaksın herhangi birtane kullan, telefonu hesaba kaydetmek için kullanılacak o kadar. Çin seçmen gerekiyor.

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Telefondan kullanacaksın herhangi birtane kullan, telefonu hesaba kaydetmek için kullanılacak o kadar. Çin seçmen gerekiyor.
Benim zaten mi hesabim var, 1 sene once mi5 icin acmistim. Tekrardan unlock izni almama gerek yok. Yinede yapmam gerekiyor mu

Oyla:

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Benim zaten mi hesabim var, 1 sene once mi5 icin acmistim. Tekrardan unlock izni almama gerek yok. Yinede yapmam gerekiyor mu
Yok onu demiyorum, şimdi sana mantığını söyleyim bu mi5x telefonlar çin için üretilmiş, çin dışına sadece Mi A1 olarak satmak istiyor o yüzden büyük ihtimalle global rom çıkarmayacak.
Adamlar çin dışına çıksa bile kilidin kırılmasını istemiyor bu yüzden internet bağlantın çin harici farklı bir ülkedeyse telefonun hani BL kilidinin açık veya kapalı olduğunu gösteren pencerenin altında telefonu hesaba kaydetme tuşuna bassanda kaydetmiyor. Bu yüzden vpn kullanıp bağlantıyı çinde yaptığını göstererek telefonu kandırıyorsun. Ancak bu şekilde BL açılıyor.

Oyla:

befearless76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
htc
Konular
0
arkadaşlar herkese selam,bende mi 5x in siparişini çine giden bir arkadaşım vasıtasıyla verdim,telefonu almış,haftsonu gelecek,bir kaç sorum olacak kullanıcılara,fiyat performans özelliklerine bakıp almaya karar vermiştim,şimdi gelecek telefonda anladığım kadarı ile sadece çince ve İngilizce yüklü,ingilizce olarak kullanmaya devam etsek play store yüklümüdür acaba,play store danuygulama yükleyebiliyormuyuz acaba,telefonu Türkçe yapma şansım nasıl olacak ,teknik işlerden pek anlayamıyorum maalesef(unlock,bootloader,brıck)..yardımcı olursanız çok sevınırım..

Oyla:

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
Düne kadar sıkıntıliydi mi5x fake romla gelmişti önce bana tabi araştırma yapmadığım için bootloaderi açık gelmişti fake romla önce cihaz brick oldu testpointle china rom yuklemistim imei uçmuş unable to imei yazıyordu dun aksam bootloader açıldı miui 9 beta rom yükledim sıkıntısız Türkçe kullanıyorum. sabah da imei tamiri yaptım şuan bı sıkıntı yok iki imeide saglam kullaniyorum.

Oyla:

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Düne kadar sıkıntıliydi mi5x fake romla gelmişti önce bana tabi araştırma yapmadığım için bootloaderi açık gelmişti fake romla önce cihaz brick oldu testpointle china rom yuklemistim imei uçmuş unable to imei yazıyordu dun aksam bootloader açıldı miui 9 beta rom yükledim sıkıntısız Türkçe kullanıyorum. sabah da imei tamiri yaptım şuan bı sıkıntı yok iki imeide saglam kullaniyorum.
bootloaderı dün nasıl açtın hocam?
Serverlar kapalı değil mi

Oyla:

bjklove

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
1
mi 5x ile mi 5s 4/32 arasında çok kararsız kaldım

Oyla:

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
Hocam miui 9 beta türkçe rom linki verebilir misiniz. Ben bulamadım

Oyla:

sonofmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yaşar
Cihazım
mi4s
Konular
2
hocam miui 9 beta türkçe rom linki verebilir misiniz lütfen ben bulamadım

Oyla:
Üst Alt