Yardım mi 5x otg sorunsalı?

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
mi6 kararlida sorunsuz calisan otg den av goruntu aktarici cihaz. mi 5x miui pro da calismadi nedeni ne olabilir acaba arkadaslar? baska bir otg usb falan denemedim calisiyormu diye?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Bu cihazı ilk kez gördüm ben,daha önce aynı şekilde aktarım için baya uğraşmıştım ama araştırmalarım sonucu Xiaomi telefonlarda usb ile görüntü aktarımı olmadığı sonucuna varmıştım.Cihaz hakkında bilgi sahibi olmadığım için birşey söyleyemem ama merak ettim araştırmak lazım.

Oyla:

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Bu cihazı ilk kez gördüm ben,daha önce aynı şekilde aktarım için baya uğraşmıştım ama araştırmalarım sonucu Xiaomi telefonlarda usb ile görüntü aktarımı olmadığı sonucuna varmıştım.Cihaz hakkında bilgi sahibi olmadığım için birşey söyleyemem ama merak ettim araştırmak lazım.
hocam bu gosterdgim cihaz disardaki kaynagi av goruntuyu usb ye ceviriyor isterseniz pc ye isterseniz otg destegi olan cep telefonunuzda kullaniyorsunuz play store markette 10tl ye programini almak yeterli. uydu alicisi dvd vcd akliniza ne geliyorsa baglayin alin goruntuyu.

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt