Yardım Mi 5X Mismatching Image and Device Hatası Alıyorum

Embr45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mİ 5X
Konular
2
Forumda mi5X için twrp ile miui 10 kurulumunu anlatan bir konu vardı. Oradakileri harfiyen yerine getirdim herhangi bir hata almadan twrp ile kurdum, ancak telefonun ekranı gitti. Ses var başka şeyler var görüntü yok. Simdi mi flash ile yeniden rom atmaya çalışıyorum bütün yolları denememe rağmen bir turlu flash ekranında missmatching image and device

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Forumda mi5X için twrp ile miui 10 kurulumunu anlatan bir konu vardı. Oradakileri harfiyen yerine getirdim herhangi bir hata almadan twrp ile kurdum, ancak telefonun ekranı gitti. Ses var başka şeyler var görüntü yok. Simdi mi flash ile yeniden rom atmaya çalışıyorum bütün yolları denememe rağmen bir turlu flash ekranında missmatching image and device
Xioamitoolv2 programını dene istersen kardeşim.

Embr45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mİ 5X
Konular
2
Malesef ise yaramaz çünkü telefonda ekran yok usb hata ayıklama modunun açık olması lazim uygulamayı kullanmak icin

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Orada FastBoot modunda iken de kurulum yapıyor.

lafdemligi1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
k20pro
Konular
2
hocam dosya uzantısı tgz olması lazım.
bunu yeni klasöre çıkarın.
klasör ismi tek kelime olsun aralarda boşluk olmasın.
tgz uzantılı dosyayı da o klasöre atın
telefonunuzu gördüğünden emin olun

mi flashla bu şekilde atabilirsiniz

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
Ne yaptınız çözdünüz mü? Aynı sorun ile karşılaştım da ben. Flash all bat dosyasında ilk iki komutu silmenizi gerekiyor tgz uzantılı romda notpad++ ile açıp silip kaydedin. Birde bunu deneyin emmc yakmadıysanız romu alması lazım. Aynı şekilde flash_all_except_data.store ve flash all excpet store dosyalarında da yapmalısınız

Son düzenleme:

mr_holmes4141

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Ne yaptınız çözdünüz mü? Aynı sorun ile karşılaştım da ben. Flash all bat dosyasında ilk iki komutu silmenizi gerekiyor tgz uzantılı romda notpad++ ile açıp silip kaydedin. Birde bunu deneyin emmc yakmadıysanız romu alması lazım. Aynı şekilde flash_all_except_data.store ve flash all excpet store dosyalarında da yapmalısınız
sizlerden yardım istiyorum cihazımın oem kilidini kapadım rom kurmuştum twrp ile cihaz açılmıyor mi flash ile rom atarkende arkadaşın aldığı hatayı alıyorum,nasıl yapacağım lütfen yardım edin

mvlt011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mevlut
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
ek olarak bişey daha "VİSUAL C++" yazılımlarını eklsiksiz bir şekilde kurmanızda gerekiyor.

Üst Alt