Yardım Mi 5x 4g şebeke sorunu

'Xiaomi Mi 5X' forumunda mustafa27 tarafından 28 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. Ortalama 3 aydir mi5x kullanıyorum şebeke devamlı 3g göstermekte hiç 4g kullanmadım ve bu aralar bana sıkıntı oldu ayarlar kısmında LTE seçeneği yok kullandığım hattın müşteri hizmetleri aradım oda çözemedi cihaz yurtdışı olduğu için olabilir dedi kullandığım rom eu Beta güncelleme almayan rom sizce şimdi ne yapmalıyım evde kardeşim redmi note 4 kullanıyor onun telefonunda 4g gösteriliyor

2. Ayarlar /mobil ağlar /sim kart ayarları /tercih edilen ağ tipinde LTE yok mu?

3. Evet yok
    --- Birleştirilmiş mesaj, 28 Mayıs 2018Orijinal mesaj tarihi 28 Mayıs 2018 ---
    Tercih edilen ağlar kısmında sadece turktelekom ve maxis .var

4. Kullandığınız romun tam ismini yazar mısınız? Sürüm numaralariyla beraber

5. MIUI 9.3 by Xiaomi eu 8.2.1 Beta

6. Gerekli yedeklerinizi alıp twrp üzerinden sıfırlama yaparak (en sağlıklısı) bunu kurarmısınız. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

7. Ben hiç kurmasını bilmiyorum

8. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...