Yardım Mi 5s

BİRKULLANİCİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10
Telefon Modeli
Mi 5s
Bootloader Kilidi
Açık
1 yıldır mi 5s kullaniyorum ve telefonu aldığımdan beri değişmeyen sorunlarım var
Mobile legends ve pubg oynarken müzik spoty discord açıksa hemen kapanıyor ne bir uyarı nede başka birşey işin ilginç kısmı bu sorun ben rom atmama rağmen var Masik rom Lineageos rom gibi ünlü romlari da kullandım yaklaşık 5 tane rom denedim fakat kurtulamdim bu illet problemden bu sorunlari yaşayan varmi nasıl çozerim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
1 yıldır mi 5s kullaniyorum ve telefonu aldığımdan beri değişmeyen sorunlarım var
Mobile legends ve pubg oynarken müzik spoty discord açıksa hemen kapanıyor ne bir uyarı nede başka birşey işin ilginç kısmı bu sorun ben rom atmama rağmen var Masik rom Lineageos rom gibi ünlü romlari da kullandım yaklaşık 5 tane rom denedim fakat kurtulamdim bu illet problemden bu sorunlari yaşayan varmi nasıl çozerim
RAM yetersizliği gibi duruyor... Cihazınız Mi5s hangi versiyon? Bahsettiğiniz oyunlar ve uygulamalar ne kadar RAM kullanıyor kontrol ettiniz mi?

Oyla:

BİRKULLANİCİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
4
RAM yetersizliği gibi duruyor... Cihazınız Mi5s hangi versiyon? Bahsettiğiniz oyunlar ve uygulamalar ne kadar RAM kullanıyor kontrol ettiniz mi?
3/64 sürümü kullaniyorum 3 GB ramli Samsung GM telefonlar da bu sorun yok

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
3/64 sürümü kullaniyorum 3 GB ramli Samsung GM telefonlar da bu sorun yok

Sistem muhtemelen size 1,5-2 GB civarında bir RAM kullanım hakkı veriyordur. Oyunlarınız ve uygulamalarınızın aktifken kullandığı toplam RAM miktarı bu değerden fazla ise Android otomatik olarak ön planda olmayan uygulamayı sonlandırıyor olabilir. Pubg oldukça fazla RAM kullanan bir uygulama diye biliyorum.

Oyla:

BİRKULLANİCİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
4
Sistem muhtemelen size 1,5-2 GB civarında bir RAM kullanım hakkı veriyordur. Oyunlarınız ve uygulamalarınızın aktifken kullandığı toplam RAM miktarı bu değerden fazla ise Android otomatik olarak ön planda olmayan uygulamayı sonlandırıyor olabilir. Pubg oldukça fazla RAM kullanan bir uygulama diye biliyorum.
Hocam MIUI 8 vardı telefonu ilk aldığımda bu sorunlari yaşamıyorum acaba geri donsem sorunlarım hallolurmu ?

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13