Soru Mi 5s vs Fan Edition

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Şuan Mi 5s kullanıyorum ve samsung arayüzü çok hoşuma gidiyor bu nedenle note fan edition almak istiyorum sizce geçmeye değer mi fikir almak istedim

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Şuan Mi 5s kullanıyorum ve samsung arayüzü çok hoşuma gidiyor bu nedenle note fan edition almak istiyorum sizce geçmeye değer mi fikir almak istedim
Yani tercih meselesi o cihaz da TR garantili değil sonuçta. Ben olsam o paraya illa telefon değiştireceksem Mi mix 2 veya mi6 alırım. FE nin 5S e göre çok üstün bir yanı yok.

Oyla:

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Yani tercih meselesi o cihaz da TR garantili değil sonuçta. Ben olsam o paraya illa telefon değiştireceksem Mi mix 2 veya mi6 alırım. FE nin 5S e göre çok üstün bir yanı yok.
mi 6 nın üstün olarak ne farkı varmış?
Fe en iyi tercih olacaktır.Mi 5s den çok farkı olmaz.Biraz daha stabil olur.1 saat daha fazla ekran süresi verir

Oyla:

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Guzel cihaz is gorur, illa samsung alacaksqniz
S8 arayüzü kullandığı için geçmek istiyorum ama değer mi aradaki farka ve memnun eder mi onun için sormak istedim
[doublepost=1524680929,1524680840][/doublepost]
Hocam mi 6 ile 5s arasında çok fark görmüyorum, ayrıca geçmek istememin sebebi perf. Yada kameradan ziyade arayüz 5sden geçmeye değer mi onu sormak istedim
[doublepost=1524681003][/doublepost]
Fe en iyi tercih olacaktır.Mi 5s den çok farkı olmaz.Biraz daha stabil olur.1 saat daha fazla ekran süresi verir
Perf. yada kamerada sıkıntı olmazsa geçmek istiyorum sizce geçmeye değer mi sadece arayüz farkı için

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
hocam ara yüz istiyorsan kur launcher ı kullan arayüz için telefon değişmek makul degil bence

ama mavi fan bence çokhoş duruyor al benisi olan bi cihaz benim samsungun en begendigim cihazı hatta

Oyla:

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
S8 arayüzü kullandığı için geçmek istiyorum ama değer mi aradaki farka ve memnun eder mi onun için sormak istedim
[doublepost=1524680929,1524680840][/doublepost]
Hocam mi 6 ile 5s arasında çok fark görmüyorum, ayrıca geçmek istememin sebebi perf. Yada kameradan ziyade arayüz 5sden geçmeye değer mi onu sormak istedim
[doublepost=1524681003][/doublepost]
Perf. yada kamerada sıkıntı olmazsa geçmek istiyorum sizce geçmeye değer mi sadece arayüz farkı için
Fe çok beğendiğim bir cihaz tasarımı olsun arayüzü olsun f/p olarak olsun(samsunga göre) Sadece arayüz için alıcaksanız değmez bence.1100 arayüze vermek ne kadar mantıklı?

Oyla:

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Fe çok beğendiğim bir cihaz tasarımı olsun arayüzü olsun f/p olarak olsun(samsunga göre) Sadece arayüz için alıcaksanız değmez bence.1100 arayüze vermek ne kadar mantıklı?
Aslında cebimden sadece 200₺ çıkacak evde boşta olan teli de satacağım. Dış görünüşü de hoşuma gidiyor amoled ekranı vs. Mantıksız mı almak diyorsunuz yani
[doublepost=1524729952,1524729889][/doublepost]
hocam ara yüz istiyorsan kur launcher ı kullan arayüz için telefon değişmek makul degil bence

ama mavi fan bence çokhoş duruyor al benisi olan bi cihaz benim samsungun en begendigim cihazı hatta
Haklısınız ama tek arayüz değil dediğiniz gibi albenisi olan dış görünüşü amoled ekranı da cezbediyor beni almak mantıksız mı sizce yani

Oyla:

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Ne mi farkı var ? Kusura bakmayın da mi6 nın 5s e göre farkı yok diyip üstüne note FE stabilite ve ekran süresi olarak daha iyi demeniz telefonlardan anlamadığınız anlamına geliyor. Mi6 nın bataryası da stabilitesi de note FE den çok daha iyidir. Üstüne çift kamera eklenir. Note FE nin üstün yanı sadece 2k ekran.

Oyla:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Mavisini alırsan direkt geç derim mi5s kullanıcısı olarak telefonumdan memnun değilim

Oyla:
Üst Alt