Haber Mi 5s ve Mi 5s Plus Oreo Hakkında Son Açıklama

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
1. Seni beklettiğim için üzgünüm! Yaklaşık iki hafta süren çabalardan sonra, Xiaomi Mobile 5'ler uygun bir çözüm bulmak için Android O'nun ultrasonik parmak izi teknolojisini yükseltti. Şu anda, Xiaomi Ar-Ge ekibi yoğun geliştirme ve uyum çalışmaları başlatmak için Qualcomm Ar-Ge uzmanları ile işbirliği yapmaktadır.Bu süre zarfında, daha fazla kod değişiklikleri dahil edilmiştir.Güvenliği sağlamak için, ilgili çalışma bir süre sürebilir.Yakın tahmini yükseltme süresi Kasım'dır. Bu uyarlama çalışmasını mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için elimizden geleni yapacağız, desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz!
2. Aktif iletişim sonra, Xiaomi cep telefonu 5s Plus modeli çift kamera modülü teknik zorluklar uygun bir çözüm bulundu.Xiaomi Ar-Ge ekibi ve Qualcomm çift kamera modülü ekibi fazla mesai çalışıyoruz. Temel kod bölümünün daha fazla ayarlamaya ihtiyaç duyması nedeniyle, güncelleme süresinin Ekim ayı başlarında gerçekleşmesi bekleniyor ve adaptasyon çalışmalarını mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak için ilerlemeyi hızlandıracağız!
(translate ile çevirilmiştir)
Her şeye rağmen oreo gelecek olması güzel haber bence.Evet Kasım çok geç bir tarih ama olsun.Telefon daha stabil olucaksa beklerim benYes~~

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
20
Millet yakında Android P'ye geçer biz hala Oreo bekleyelim :)

Neptün'ün oğlu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Mi 5s'in çekirdek sorununu halletsinler de oreo gelmese de olur.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

forzaltay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
EYS Sorumlusu
Konular
10
1. Seni beklettiğim için üzgünüm! Yaklaşık iki hafta süren çabalardan sonra, Xiaomi Mobile 5'ler uygun bir çözüm bulmak için Android O'nun ultrasonik parmak izi teknolojisini yükseltti. Şu anda, Xiaomi Ar-Ge ekibi yoğun geliştirme ve uyum çalışmaları başlatmak için Qualcomm Ar-Ge uzmanları ile işbirliği yapmaktadır.Bu süre zarfında, daha fazla kod değişiklikleri dahil edilmiştir.Güvenliği sağlamak için, ilgili çalışma bir süre sürebilir.Yakın tahmini yükseltme süresi Kasım'dır. Bu uyarlama çalışmasını mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için elimizden geleni yapacağız, desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz!
2. Aktif iletişim sonra, Xiaomi cep telefonu 5s Plus modeli çift kamera modülü teknik zorluklar uygun bir çözüm bulundu.Xiaomi Ar-Ge ekibi ve Qualcomm çift kamera modülü ekibi fazla mesai çalışıyoruz. Temel kod bölümünün daha fazla ayarlamaya ihtiyaç duyması nedeniyle, güncelleme süresinin Ekim ayı başlarında gerçekleşmesi bekleniyor ve adaptasyon çalışmalarını mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak için ilerlemeyi hızlandıracağız!
(translate ile çevirilmiştir)
Her şeye rağmen oreo gelecek olması güzel haber bence.Evet Kasım çok geç bir tarih ama olsun.Telefon daha stabil olucaksa beklerim benYes~~
hocam bu MIUI 10 Temmuz sonu gelmeyecek anlamına mı geliyor...

forzaltay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
EYS Sorumlusu
Konular
10

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Hocam ben global olarak bekliyorum beta olarak yükleyemedim 9.6.1.0 yüklü cihazımda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global olarak mı ota da yok şuan bana gelmedi
Geldi hocam global beta olarak offical güncellersin otadan.

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
Redmi Note 4 Oreo Hakkında Bildiğiniz Bişey Varmı Bu Açıklamayı Nereden Aldınız ?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hocam ben global olarak bekliyorum beta olarak yükleyemedim 9.6.1.0 yüklü cihazımda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global olarak mı ota da yok şuan bana gelmedi
Siz stabilde olduğunuz için henüz miui10 dağıtımı başlamadı. Betada olanlara ota üzerinden dağıtım yapılıyor

MI 5s Miui10 8.7.12 Global

Üst Alt