Yardım Mi 5s suya düştü, kendi kendine fastboot ekranı açıyor

tmesmer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mes
Cihazım
GMD
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10
Telefon Modeli
mi 5s
Bootloader Kilidi
Kapalı
mi 5s telefonumu bahçede düşürmüşüm, çok yağmur yağıyordu, bulduğumda iyice ıslanmıştı.
ekran açıldı baz vardı ama hemen kapatmak istedim, kapanırken ekranın alt yarısı ilginç bi mavimsi renge dönüştü ve telefon öyle kapandı.
2 saat pirinçte bekledim ve açmayı denedim, ekranda sadece fastboot yazıyordu, ordan çıkamadım. pcsuite yükledim ama bilgisayarım görmedi bile.
sonra tekrar pirince yatırdım. yarına kadar bekleteceğim.
Ne olmuş olabilir? Neden fastboot ekranı açıldı, ses kapama tuşu 3-4 seferde bir algılıyordu acaba basılı kalmış olabilir mi?
Hafızası zarar görür mü, 5 aylık bebeğimin belki 20gblık fotoğraf vidyosu vardı kurtarılabilir mi?
offf of çok mu talihsizim

tmesmer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mes
Cihazım
GMD
Konular
2
Aynı sorun ile karşılaştım. Sorun tuşların takılı kalması. Tam kurumadığından yapıyor onuda. Eğer garantide halledemezse tuşları deneyin.
garantiye gitti geldi, işlem yapmamışlar ama dediğiniz gibi kuruduğundan açıldı telefon
fastboot ekranındayken belki işe yarar diye wipe data yapmıştım, şimdi verilerimi nasıl kurtaracağımın derdine düştüm.
bildiğiniz bi yolu var mıdır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hepsiburada ile iletişime geçerek direk hepsiburadaya gönderin hocam. Onlar servise yönlendireceklerdir.
dediğiniz gibi yaptım teşekkür ederim ;)

Oyla:
Üst Alt