Rom Mi 5s Plus'a MIUI V9.5.2.0 Global Stable Rom Geldi

safadereli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Safa
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
8
Daha önce güncelleyen oldu mu bilmiyorum ama bu sabah Mi 5s Plus telefonuma 583 MB boyutundaki MIUI V9.5.2.0 Global Stabil rom geldi ve yükledim. Güncelleme içeriği şu şekilde:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halo1365

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
mi5s plus
Konular
13
Hocam güncellemeyi yaptım fakat şöyle bir sorun var Google Play'de den WhatsApp indirmeye çalıştım cihanizla uyumlu değil uyarısı aldım aynı şey Instagram icinde oldu

safadereli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Safa
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
8
Hocam güncellemeyi yaptım fakat şöyle bir sorun var Google Play'de den WhatsApp indirmeye çalıştım cihanizla uyumlu değil uyarısı aldım aynı şey Instagram icinde oldu
Ayarlardan google play hizmetleri uygulamasının verilerini temizleyip tekrar dener misiniz?

namican

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nami
Cihazım
nami
Konular
0
Ayarlardan google play hizmetleri uygulamasının verilerini temizleyip tekrar dener misiniz?

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOT
hocam internet konusunda sıkıtı yaşıyorum. çalıştığım yerde diğer arkadaşlar internete gayet rahat bir şekilde girerken ben açamıyorum. sıkıntı nedir bilemedim.
[doublepost=1524147795,1524143512][/doublepost]mobil veri üzerinden internete bağlanma konusunda sorunlar yaşıyorum. şöyle ki: aynı mekanda diğer telefonlar internete bağlanabilirken ben mobil veri üzerinden interneti açamıyorum ya da çok ağır açabiliyorum. çoğu zamanda internete bağlanmak için bina dışına çıkmam gerekiyor. bu konuda ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

safadereli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Safa
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
8
[doublepost=1524147795,1524143512][/doublepost]mobil veri üzerinden internete bağlanma konusunda sorunlar yaşıyorum. şöyle ki: aynı mekanda diğer telefonlar internete bağlanabilirken ben mobil veri üzerinden interneti açamıyorum ya da çok ağır açabiliyorum. çoğu zamanda internete bağlanmak için bina dışına çıkmam gerekiyor. bu konuda ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.
Bazı Xiaomi telefonlarda kullanılan 4,5g bandlarının Türkiye'deki şebeke bandlarıyla uyumlu olmama sorunu vardı. Ancak bildiğim kadarıyla mi 5s plus ta bu durum yok sanırım. Ben bulunduğum konumdan dolayı genelde lte kullanmıyorum. 3g açık bende. Eğer 3g'de de aynı durum var ise hattınızla alakalı olabileceğini düşünüyorum.

Berkan Aslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
MI5S Plus
Konular
3
Arkadaşlar merhaba. Bu güncelleme sonunda tam ekran uygulamaladda(statüs barın gizlendiği durumlarda) status barı aşağı çektikten sonra tam ekrandan çıkınca gölgelik kalıyor. bu sorunu nasıl çözerim? fabrika ayarları ise yaramadi. örnek resimde var:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-04-19-21-32-45-252_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-04-19-21-32-45-252_com.android.chrome.png
    180,2 KB · Görüntüleme: 58

muzo125

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mümin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
0
Yükledikten sonra içe tema aktarma hata bildirimi veriyor, MIUI tema edition ile de tema yüklenemiyor

safadereli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Safa
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
8
Arkadaşlar merhaba. Bu güncelleme sonunda tam ekran uygulamaladda(statüs barın gizlendiği durumlarda) status barı aşağı çektikten sonra tam ekrandan çıkınca gölgelik kalıyor. bu sorunu nasıl çözerim? fabrika ayarları ise yaramadi. örnek resimde var:
Sanırım kullandığınız tema ile ilgili. Farklı bir tema deneyin isterseniz. Belki düzelebilir

safadereli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Safa
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
8
Yükledikten sonra içe tema aktarma hata bildirimi veriyor, MIUI tema edition ile de tema yüklenemiyor
Bu konuda bir bilgim yok ancak miui temalar uygulamasını kullanmayı deneyin

muzo125

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mümin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
0
Bu konuda bir bilgim yok ancak miui temalar uygulamasını kullanmayı deneyin

Miui Temalar uygulamasındaki temalar eski sürümlerde ki gibi yükleniyor, ancak 3. Part temalar hatasını alanlar MIUI tema edition uygulamasıyla indirdikleri temaları yükleyebiliyolardı, yeni sürümle birlikte artık 3.part temalar yüklenmiyor, bu forumda bile birçok arkadaş tema tasarlıyordu şimdi nasıl bir ilerleme kat edilir bilemiyorum ama arkadaşların emeklerine yazık olur eğer düzenleme gelmezse

Üst Alt