Çözüldü Mi 5s plus son güncellemeden sonra boot screen de takılıp kalıyor

MIVs+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
3
Merhaba,

Telefonumda China developer rom yüklü. Rootlu . Bu sabah en son güncellemeyi yükledim telefonu yeniden başlattım açıldı. Ben her güncellemeden sonra twrp ile google play apps install etmem gerekiyor yoksa çalışmıyor. Google play app ı install edip sistemi reboot yapmaya çalıştığımda boot ekranında takıldı kaldı.

Verilerimi kaybetmeden ne yapabilirim? Önerilerinize ihtiyacım var.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Merhaba,

Telefonumda China developer rom yüklü. Rootlu . Bu sabah en son güncellemeyi yükledim telefonu yeniden başlattım açıldı. Ben her güncellemeden sonra twrp ile google play apps install etmem gerekiyor yoksa çalışmıyor. Google play app ı install edip sistemi reboot yapmaya çalıştığımda boot ekranında takıldı kaldı.

Verilerimi kaybetmeden ne yapabilirim? Önerilerinize ihtiyacım var.

TWRP üzerinden Rom kurarak telefonu açabilirsiniz ama sadece hafıza kartındaki bilgileri kurtabilirsiniz.Kullandığınız Rom üzerindeki kayıtlı olan Rehber,Notlar vb. silinir açıkçası bunun için bir yöntem bilmiyorum.

MIVs+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
3
Romu yükledim fakat şimdide cihaz kilitli 8this device is locked) diyor ve wlana bağlanmama izin vermediği için hesap ifremi girdiğimde bağlantı olmadığı için doğrulanamadı diyor.

Xiaomiden soğudum şu anda.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Romu yükledim fakat şimdide cihaz kilitli 8this device is locked) diyor ve wlana bağlanmama izin vermediği için hesap ifremi girdiğimde bağlantı olmadığı için doğrulanamadı diyor.

Xiaomiden soğudum şu anda.

Cihaza hangi Rom'u kurmaya çalıştınız ve Twrp sürümü nedir ?

MIVs+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
3
3 farklı rom denedim. Önce son sürüm fastboot rom, sonra daha önce sorun yaşamadığım 8.2.2.. Sonra telefonda aradığım birisi this device is locked uyarısını aşabilmem için miui 7 yüklemem gerektiğini söyledi, bende 7.1.5 yükledim ama yükleme sonunda MiFlashTool hata verdi.

TWRP natriumdu sanırım, telefonu aldığım ilk zamanlar (15.01.2016) yüklemiştim.

Şu "this device is locked" uyarısını aşabileceğim garanti bir yol yok mudur? Dosyaları kaybetsemde olur mi cloud hesabımda önemli olanlar duruyor zaten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şifresiz bir wifi ağına bağlanarak kilidi açtım. Sistemi kuruyorum

Son düzenleme:
Üst Alt