Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Anlamadığım konu madem parmak izi sorun yaşattı, neden Oreo çıktıktan sonraki ilk haftalardaki deneysel LineageOS sürümleri bile parmak izini sorunsuz çalıştırıyordu?

Bu saatten sonra MIUI umrumda değil, stock Android yeterince güzel. LineageOS kurup çekirdek kontrolünü kapatınca tüm potansiyeli ortaya çıkıyor şu telefonun. MIUI ile zaman kaybetmeye gerek yok.

çekirdek kontrolünü kernel audatior uyguılaması ile mi yaptınız? Şarja olumsuz etkisi var mı? PUBG tarzı oyunlarda kasmanın önüne geçer mi? detaylı bilgi verebilir misiniz?

usmcsas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan Mert
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Anlamadığım konu madem parmak izi sorun yaşattı, neden Oreo çıktıktan sonraki ilk haftalardaki deneysel LineageOS sürümleri bile parmak izini sorunsuz çalıştırıyordu?

Bu saatten sonra MIUI umrumda değil, stock Android yeterince güzel. LineageOS kurup çekirdek kontrolünü kapatınca tüm potansiyeli ortaya çıkıyor şu telefonun. MIUI ile zaman kaybetmeye gerek yok.

Hangi Lineage OS sürümünü kullanıyorsunuz hocam. Teşekkürler.

yunus_szg_60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
1
Arkadaşlar miui 10 geldi. Global beta 8.7.12
Ama maalesef Android 7.
Şu an indiriyorum kurduktan sonra atarım fotoğrafları.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

.metin.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
1
bir allahın kulu yokmu bana yardım edecek mi 8 aldım google play nasılyükleyeceğimi bilmiyorum

yunus_szg_60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
1
Apk indirmeyi dene tarayıcıya gir google play apk de Abi ordan download sayfalarından indir ve kur.
bir allahın kulu yokmu bana yardım edecek mi 8 aldım google play nasılyükleyeceğimi bilmiyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Yeni haber arkadaşlar. 5S ve Plus için çözüm bulunmuş. Tahmini olarak 5s için Kasım, 5s Plus için Ekim ayları gösteriliyor. Oreo'nun gelmesi belirtildiği kadar uzun sürmez büyük ihtimalle.

The latest progress:

1. I am sorry to have kept you waiting! After nearly two weeks of efforts, Xiaomi Mi 5s upgraded Android O's ultrasonic fingerprint technology to find a feasible solution. At present, Xiaomi R&D team cooperates with Qualcomm R&D experts to start intense development and adaptation work. During this period, more underlying code changes are involved. To ensure stability, related work may last for a period of time. The estimated upgrade time is November. We will do our utmost to complete this adaptation work as soon as possible, thank you again for your support!

2. After active communication, the technical difficulties of the Xiaomi Mi 5s Plus model dual camera module have found a feasible solution. The Xiaomi R&D team and the Qualcomm dual camera module team are working overtime. Since the underlying code part needs more adjustments, it is expected that the upgrade time will be in early October, and we will speed up the progress to complete the adaptation work as soon as possible!

Son gelişme:

1. Sizi beklettiğimiz için üzgünüz! Yaklaşık iki hafta süren çabalardan sonra, Xiaomi Mi 5s'lere uygun bir çözüm bulmak için Android O'nun ultrasonik parmak izi teknolojisini yükselttik. Şu anda, Xiaomi Ar-Ge ekibi yoğun geliştirme ve uyum çalışmalarına başlamak için Qualcomm AR-GE uzmanları ile işbirliği yapmaktadır. Bu dönemde, daha fazla temel kod değişikliği söz konusu. İstikrarı sağlamak için, ilgili çalışmalar bir süre sürebilir. Tahmin edilen yükseltme zamanı Kasım'dır. Bu uyarlama çalışmasını mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için elimizden geleni yapacağız, desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz!

2. Aktif iletişimden sonra, Xiaomi Mi 5s Plus modelinin çift kamera modülünün teknik zorluklarına uygun bir çözüm bulduk. Xiaomi Ar-Ge ekibi ve Qualcomm ekibi çift kamera modülü için fazla mesai yapıyor. Temel kod bölümünün daha fazla ayarlamaya ihtiyaç duyması nedeniyle, güncelleme süresinin Ekim ayı başlarında gerçekleşmesi bekleniyor ve adaptasyon çalışmalarını mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak için ilerlemeyi hızlandıracağız!

Son düzenleme:

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Yeni resmi habere göre kasımın başlarında Oreo güncellemesini alacağız. Stabil sürüm için Kasım ayıdır büyük ihtimalle. Beta için daha erken gelecektir.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Bu hafta gelecek beta sürümü bizim için son beta olacakmış. Önümüzdeki ay Oreo betası geliyor.
Kapalı beta başvuruları:

Xiaomi cep telefonu 5 s, Xiaomi cep telefonu 5s Plus, 14 Eylül Cuma günü son Android N tabanlı halka açık beta sürüm sürümünü yayınlayacak ve 17 Eylül'den itibaren beta ve beta sürümünü askıya alacaktır.
Xiaomi cep telefonu 5s Ekim ayında Android O dahili test açıldı, Xiaomi cep telefonu 5s Plus geç Eylül ayında Android O dahili testi açtı. Aynı zamanda iç test işe alımını da başlatacağız.Topuklu erişteler forumun ilgili duyurularına dikkat edebilir.Anlayışınız ve sabrınız için tekrar teşekkür ederiz!

Kaynak:

Son düzenleme:
Üst Alt