Soru Mi 5s mi? Mi 5s plus mı?

akcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
GM 5 plus
Konular
3
Sevgili arkadaşlar mi 5s ve mi 5s plus arasında kararsız kaldım. Mi 5s plusa niyetlendim daha iyi işlemci vs artıları için ancak kamera kötü ve kasadan ses geliyor dediler. Mi 5s alayım diyorum ama arada fiyat olarak çok fark yok sahibinden de mi 5s siyahı 1350, Gittigidiyor'da mi 5s plus Axess kampanyası ile 1400 e gelmekte. Arada kamera açısından (mi 5s iyi diyorlar.) çok fark var mı? Mi 5s plus kullanan arkadaşlar kasanın arka kısmında ses geliyor mu? Tavsiyeniz nedir?

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
kasadan ses gelme mevzusunu yaşamadım ayrıca kamerası bana göre gayet güzel orta boyutlu telefon seviyorsan 5s plus. donanımsal ve tasarımsal farklar da var bunları göz önüne alıp beğendiğini almanı öneririm. Pegasus__

akcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
GM 5 plus
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kamerası 5s e göre zayıf kalıyor diyorlar. Erenimo üstad bazı forumlarda salladığında arka kısımdan ses geldiğini belirtiyorlar.

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
Kamerası 5s e göre zayıf kalıyor diyorlar. Erenimo üstad bazı forumlarda salladığında arka kısımdan ses geldiğini belirtiyorlar.
benim telefonumda öyle bir sorun yok sende çıkarsa değiştirirsin. 5s kamerası görmedim fakat kamerası bence oldukça güzel.
düzenleme : şimdi fark ettim hafif bir ses var fakat önemli bir şey olduğunu sanmıyorum. eğer herkeste varsa bir sorun değildir ama yine de araştıracağım.

WeCooL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
7
Sevgili arkadaşlar mi 5s ve mi 5s plus arasında kararsız kaldım. Mi 5s plusa niyetlendim daha iyi işlemci vs artıları için ancak kamera kötü ve kasadan ses geliyor dediler. Mi 5s alayım diyorum ama arada fiyat olarak çok fark yok sahibinden de mi 5s siyahı 1350, Gittigidiyor'da mi 5s plus Axess kampanyası ile 1400 e gelmekte. Arada kamera açısından (mi 5s iyi diyorlar.) çok fark var mı? Mi 5s plus kullanan arkadaşlar kasanın arka kısmında ses geliyor mu? Tavsiyeniz nedir?
ben telefonda öyle ses felan duymadım alalı 3 ay oldu mi 5s plusta bi sorun yaşamadım kamerası da net çekiyor karıncalamnma felan yok ama yinede karar sizin

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
ben telefonda öyle ses felan duymadım alalı 3 ay oldu mi 5s plusta bi sorun yaşamadım kamerası da net çekiyor karıncalamnma felan yok ama yinede karar sizin
hocam sizin de ses ve power tuşları sallanıyor di mi?

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

WeCooL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
7

akcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
GM 5 plus
Konular
3
Arkadaşlar hayırlısıyla GittiGidiyor cepport dan mi 5s plus siparişi verdin, inşallah bu sorunlarla karşılaşmayız. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Üst Alt