Soru Mi 5s mi cloud

mustafadaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Ada
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
Antrenör
Konular
9
Arkadaşlar mi5s kullanıcısıyım bu mi cloud gibi uygulamalara ihtiyac duymuyorum ve hatta sevmiyorum telefonum kendi kendine nasil olduysa acmis biseyler yedeklemis yedekledigi dosyalari mi clouddan silince galeridekinide siliyor ne yapmam lazim niye kendiliğinden açıldı yanlış birşey mi yaptım

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
Arkadaşlar mi5s kullanıcısıyım bu mi cloud gibi uygulamalara ihtiyac duymuyorum ve hatta sevmiyorum telefonum kendi kendine nasil olduysa acmis biseyler yedeklemis yedekledigi dosyalari mi clouddan silince galeridekinide siliyor ne yapmam lazim niye kendiliğinden açıldı yanlış birşey mi yaptım
miclouddan çıkış yap

Oyla:

mustafadaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Ada
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
Antrenör
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi clouddan cikis yaptim zaten ama mi cloud un kendi kendine aclimasi problemdi ve mi clouda senkronize olanlari mi clouddan silince diğeride siliniyor bunu bi yolu varmı. Birde abiler ön kamerada tek başıma çok guzel beni tatmin edecek yeterli fotoğraflar çıkıyor ama baska birisi yada bir cisim olunca bulaniklasiyor ayarlarda bunu duzeltecek birsey varmi

Oyla:

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Konu açılmışken bir şeyde ben sorayım, rehberimdeki bazı lüzumsuz kişileri siliyorum ama clouddan senkronize ediyorum diye oradaki kişileri geri getiriyor. Telefondakileri esas alarak senkronize etmesi için bir ayar varmıdır.

Oyla:

mustafadaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Ada
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
Antrenör
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arka kamerada bazen perdelenmeler oluyor bu eski tvlere kamera tutunca olan perdelerden bilgisi olanlar sorduklarımızı cevaplarsa güzel olur

Oyla:
Üst Alt