Yardım Mi 5s Lte Sorunu

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Arkadaşlar telefonu ne zaman 4.5g 'ye geçirsem en fazla 3 diş çekiyor görünüyor. Türk telekom kullanıyorum ve Ankara'nın oldukça merkezi bir semtinde yaşıyorum. Sizde de durum bu mu acaba? Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Bu arada xiaomi.eu beta romun son sürümünü kullanıyorum.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Arkadaşlar telefonu ne zaman 4.5g 'ye geçirsem en fazla 3 diş çekiyor görünüyor. Türk telekom kullanıyorum ve Ankara'nın oldukça merkezi bir semtinde yaşıyorum. Sizde de durum bu mu acaba? Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Bu arada xiaomi.eu beta romun son sürümünü kullanıyorum.
Bende öyle bir sıkıntı yok hocam peki 3 g de tam kapasite çekiyor mu telefon bulunduğun yerde 3 diş seni görüşme konuşma yada nette darlatiyormu? Son çare müşteri hizmetleri aramanı ve bölgen deki durumu anlatabilirsin
Selametle

Oyla:

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Bende öyle bir sıkıntı yok hocam peki 3 g de tam kapasite çekiyor mu telefon bulunduğun yerde 3 diş seni görüşme konuşma yada nette darlatiyormu? Son çare müşteri hizmetleri aramanı ve bölgen deki durumu anlatabilirsin
Selametle
Hocam 3g'de herhangi bir sıkıntı yok. 4.5g de telefon görüşmesi yapmadım ama internet kullanımıda bir sıkıntı gördüğümü söyleyemem. Az çektiği için batarya kullanımı artar diye uzun süreli kullanımım da olmadı açıkçası. Ama ne zaman açsam hep düşük çekim oluyor. Gerek bu forum da olsun gerek başka forumlarda olsun ekran görünütülerinden gördüğüm kadarıyla herkes 4g de kullanıyor ve full çekiyor. Sıkıntı neden anlayamadım.

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
arkadaslar, 2 haftadir mi5s telefonum 4g sebekesine bahlanmiyor, hattim turk telekom, surekli h+ cekiyor ve en ufak kapali alana girsem sebeke gidiyor, onceden sikintisiz 4g kullaniyordum, sim karti degistirdim , baska telefondan denedim, musteri hizmetlerinden ayarlari sifirlattim, gizli kod menusunden ayarladim, hicbi sekilde cekmiyor, sorun ne olabilir?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
arkadaslar, 2 haftadir mi5s telefonum 4g sebekesine bahlanmiyor, hattim turk telekom, surekli h+ cekiyor ve en ufak kapali alana girsem sebeke gidiyor, onceden sikintisiz 4g kullaniyordum, sim karti degistirdim , baska telefondan denedim, musteri hizmetlerinden ayarlari sifirlattim, gizli kod menusunden ayarladim, hicbi sekilde cekmiyor, sorun ne olabilir?

İyide hocam. h+ zaten 4.5 g oluyor yada LTE oda 4.5 g oluyor şebeke gitmesi ayrı bir konu
Selametle

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
h+ 3.5 g anlamına geliyor.
Bak elin oğlu seneler önce ne demiş
Nasıl yani? LTE zaten 4G'dir ve 4G de zaten LTE'dir. LTE veya 4G'den ya H'ye veya H+'ya düşer genelde. ROM değişikliği falan yaptıysanız olabilir belki oradaki ibarenin değişmesi falan.
Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha inandırıcı olsun bari
https://forum.miuiturkiye.net/konu/lte-den-4g-dusme.21968/watch

Daha inandırıcı olsun bari

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
İyide hocam. h+ zaten 4.5 g oluyor yada LTE oda 4.5 g oluyor şebeke gitmesi ayrı bir konu
Selametle
h+ 3g demek, benim sorunum sim kart 4g yada ltr ye gecmiyor, manuel gecince sebeke.gidior

Oyla:
Üst Alt