Yardım Mi 5s Kasma Sorunu

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Arkadaşlar 4 ay önce aldığım telefon kasma yapıyor. Telefon 3 GB ram ve 64gb hafızalı.Sanırsam yazılımsal bir sorun. Telefonda baya uygulama var belki ondan diyeceğim ama sanmıyorum yani. 10 15 uygulama açtıktan sonra oluyor genelde. Birde son uygulamalarda 20 den fazla uygulama durmuyor. oyunlarda bi kaç saniyelik drop oluyor. telefonda spotifyde çok fazla müzik var sıfırlamak da istemiyorum.bi yardımcı olur musunuz sorun ne anlamadım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
arkada 10 yada daha fazla uygulama tutmanın ne mantığı varki kardeşim. zaten sistem önbelleği kapatsan dahi açtığında eski halinde gözüküyor uygulamalar, Gereksiz kasma yaparsın bu 1. bende eylülde almıştım hiç kasma yaptığını görmedim oyunlarda da bi sıkıntı görmedim sarjın tükenmesi haricinde. Stabil romdasın pilinde iyi gider hızında 20 tane uygulama açık bırakmanın bi mantığı yok hem pil hemde performans açısından verim alamazsın

Oyla:

canyilmaz6666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
0
Arkadaşlar 4 ay önce aldığım telefon kasma yapıyor. Telefon 3 GB ram ve 64gb hafızalı.Sanırsam yazılımsal bir sorun. Telefonda baya uygulama var belki ondan diyeceğim ama sanmıyorum yani. 10 15 uygulama açtıktan sonra oluyor genelde. Birde son uygulamalarda 20 den fazla uygulama durmuyor. oyunlarda bi kaç saniyelik drop oluyor. telefonda spotifyde çok fazla müzik var sıfırlamak da istemiyorum.bi yardımcı olur musunuz sorun ne anlamadım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

mi.com sitesine gir sol üstteki mıuı yazısını tıkla açılan sayfada rom destek yazanı seç listeden telefonunu bul en üstten ikinci romu seç kur

Oyla:

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
Telefonu 2016 Aralık ayında aldım bir kere kastigina şahit oldum onda da yeni rom yuklemistim daha sistem oturmadan disarda video ve fotoğraf çekerken camera durduruldu dedi ve sonra dondu telefon zorla kapatıp açtım başka da olmadı hiç öyle bir şey oda benim hatamdi rom yükle yarım saat sonra daha rom oturmadan telefonu zorladim hemen. . .bu arada sürekli arka planda 2 uygulama kilitli tutarım diğerlerini aklıma geldikçe arka plan temizlerim

Oyla:

memo87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.0
Cihazım
mi 5s
Konular
0
mi.com sitesine gir sol üstteki mıuı yazısını tıkla açılan sayfada rom destek yazanı seç listeden telefonunu bul en üstten ikinci romu seç kur

ben yapamadım bu dediğinizi acaba sitemi değişti
[doublepost=1529707189,1529705775][/doublepost]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bütün uygulamalar kasıyor neredeyse ne yapmam gerekiyor bir bilgi verirmisiniz

Oyla:
Üst Alt