Soru Mi 5s için MIUI Tabanlı Olmayan Rom Öneri İsteği

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Merhabalar, yenilerde Pixel romu kullanmıştım fakat kernel yüklemesi öncesi de sonrası da şarjı su gibi gittiğinden romdan vazgeçtim ve Epic Rom'a dönüş yaptım. Fakat AOSP tabanlı romlardaki ekran ve yazı boyutunu MIUI tabana göre bir kat daha küçültebilme imkanı beni benden aldı diyebilirim :) Bu yüzden tekrardan rom değiştirmeyi düşünüyorum fakat mi5s kategorisi altında çok fazla MIUI tabanlı olmayan rom paylaşımı mevcut değil. Yakınlarda ya da günümüzde bu tip romları deneyimleyenler varsa rom hakkındaki tecrübelerini öğrenmek isterim.

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Bende çogunu kullandım Los olsun aex olsun viper, firehound, pixel experrience ama en memnun oldugum aexdi bide xda forumdan brigo345 di sanırım o adamın kerneli yükledim güzeldi sarj süresi felan istatistikleri hatırlamıyorum ama kernel roma baya etki etmişti diyebilirim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu romun konusu.

Oyla:

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Bende çogunu kullandım Los olsun aex olsun viper, firehound, pixel experrience ama en memnun oldugum aexdi bide xda forumdan brigo345 di sanırım o adamın kerneli yükledim güzeldi sarj süresi felan istatistikleri hatırlamıyorum ama kernel roma baya etki etmişti diyebilirim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu romun konusu.
Teşekkürler paylaşım için

Oyla:
Üst Alt