Yardım mi 5s fastboot ve twrp girmiyor?

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
merha arkadaşlar telefonu dün epicromdan global mi mixten portlama rom a geçmek istedim fakat telefon kapandı açıldı ama ekran gelmedi sadece dokunmatık tuşların ışığı yanıyor başka hiçbir tepkime vermiyor nasıl bir yol izlemeliyim?

batarya çıklarmak için açtım üst taraftaki 3 bağlantı işlemci tarafında çıkardım daha fazla çıkarmak istemedim. bunun dışında bataryayı kapatıp açabilmem için başka ne çıkarmam lazım bilgisi olan bir arkadaş dönüş yaparbilirmi ?

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Yokmu bir cengaver.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
edl mod ile PC ye bağlayıp yeniden kurulum yapmalısınız şuan PC ne olarak görüyor telefonu?

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
edl mod ile PC ye bağlayıp yeniden kurulum yapmalısınız şuan PC ne olarak görüyor telefonu?
pc takında usb bellek gibi sadece hafızayı görüyorsun onun dışında hiçbir fonksiyon çalışmıyor.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
pc takında usb bellek gibi sadece hafızayı görüyorsun onun dışında hiçbir fonksiyon çalışmıyor.
yani PC görüyor güzel Dediğim gibi miflash tool ile Fastboot rom kuracaksın sıfırdan edl mod ile forumda nasıl yapılacağı yazıyor bir göz atın

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
yani PC görüyor güzel Dediğim gibi miflash tool ile Fastboot rom kuracaksın sıfırdan edl mod ile forumda nasıl yapılacağı yazıyor bir göz atın

ilgi alakan için teşekkür ederim öncelikle.
konuya ulaştım bunun için mi 5s kablo siparişi vermem lazım daha sonra bu işleme geçeceğim pek kes parçala yapıştır anlamam ama devam eden sipariş geldikten sonra bu konuda sizden ve diğer yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan bilgi almaya devam ederim.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
telefonu Fastboot olarak açmayı denedinizmi? ( ses kısma+power tuşu) Fastboot açılıyor ise işiniz çok daha kolay PC de Miflash yüklü ise ilk olarak mi5s Fastboot son sürüm rom indirip- telefonu Fastboot moda aldiktan sonra şarj kablosu ile PC ye bagliyacaksin miflash telefonu görecektir ardından flash yazan yere tıklayıp yükleme işlemine baslayacaksiniz yükleme bittince telefon açılacaktır

Üst Alt