İnceleme Mi 5s de rekor bendedir herhalde

• Konbuyu başlatan Dirgen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 896

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Pubg oynarken thermal dosyaları silik halde gfx tool la hd+ ayarında 90 küsür dereceyi gördüm oyun oynarken ekrandan parmağımı yaktı oynatmadı gittim dolaptan buz aldım üstüne bastırdım buzu eritecekti az kala giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~

Son düzenleme:

dagfaresi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Pubg oynarken thermal dosyaları silik halde gfx tool la hd+ ayarında 98 dereceyi gördüm oyun oynarken ekrandan parmağımı yaktı oynatmadı gittim dolaptan buz aldım üstüne bastırdım buzu eritecekti az kala giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~
sonra telefon neden bozuldu diyorsunuz. yapmayın gözünüzü seveyim :) giggle~~giggle~~ şuan bildiğim kadarıyla rekor sende

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Pubg oynarken thermal dosyaları silik halde gfx tool la hd+ ayarında 90 küsür dereceyi gördüm oyun oynarken ekrandan parmağımı yaktı oynatmadı gittim dolaptan buz aldım üstüne bastırdım buzu eritecekti az kala giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~
Mi8 se de kare hızı en yüksekte, grafik en düşükte oynuyorum 100fps oyun :)
Grafik düşük olduğu için adamlar çime yattığını sanıyor fakat açıkta gözüküyor :)

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
90 dereceye ulaşması baya zor işlemci kendini kitler bu durumda

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Hocam her şeyden önce kendinize yazık etmeyin. Basit bir oyun yüzünden elinizdeki telefon yüksek ısılarda ısınırken nasıl rahat edebiliyorsunuz? Batarya dediğin şey her türlü etmene bağlı olarak patlayabilir. Allah korusun elinizde oyun oynarken yüzünüze yakın halde patlasa ne yapacaksınız? Sınırlar içerisinde 40-45 dereceye kadar hadi neyse diyor insan ancak onda bile bataryaya müthiş zararı oluyor. Bir de oyunu oynarken şarja takarsan batarya niye yumuşadı diye forumda konu açmaya başlayabilirsiniz. :) Oyun oynayın hayatınızla oynamayın (Forumspotu) :D :D

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Hocam her şeyden önce kendinize yazık etmeyin. Basit bir oyun yüzünden elinizdeki telefon yüksek ısılarda ısınırken nasıl rahat edebiliyorsunuz? Batarya dediğin şey her türlü etmene bağlı olarak patlayabilir. Allah korusun elinizde oyun oynarken yüzünüze yakın halde patlasa ne yapacaksınız? Sınırlar içerisinde 40-45 dereceye kadar hadi neyse diyor insan ancak onda bile bataryaya müthiş zararı oluyor. Bir de oyunu oynarken şarja takarsan batarya niye yumuşadı diye forumda konu açmaya başlayabilirsiniz. :) Oyun oynayın hayatınızla oynamayın (Forumspotu) :D :D
Akacak kan damarda durmaz hocam Rus ruleti gibi heyecanlı bir şey bu haha--haha--haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi8 se de kare hızı en yüksekte, grafik en düşükte oynuyorum 100fps oyun :)
Grafik düşük olduğu için adamlar çime yattığını sanıyor fakat açıkta gözüküyor :)
Bu da farklı bi taktik denemek lazım clap~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

valla ben gayet memnunum redmi 5 plusumdan giggle~~giggle~~ telefonda oyun oynamaktan zevk alıyor musunuz merak ediyorum :)
Denemen Lazım harbi güzel oluyo

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Bu arada hatırladım. Geçen yaz vestel Venüs telefonda 87 dereceye çıkmıştım. (Clash royale oynarken :( )

Üst Alt