Çözüldü Mi 5s Bluetooth Sorunu

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Mi 5s telefonum Renault aracında bluetooth'a bağlanmıyor diğer telefonlar bağlanırken 5s bağlanmıyor sorunu nasıl çözebilirim?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Eğer daha önce aynı isimli bir araca yada aracınız aynı isimli başka bir telefona bağlandı ise sorun olabilir. Bunların silin tekrar deneyin

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Eğer daha önce aynı isimli bir araca yada aracınız aynı isimli başka bir telefona bağlandı ise sorun olabilir. Bunların silin tekrar deneyin
Hepsini sildim aygıtların telefonun ismini değiştirdim hala çözüme ulaşamadım ne yazık ki

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hepsini sildim aygıtların telefonun ismini değiştirdim hala çözüme ulaşamadım ne yazık ki

Durum ilginç açıkçası, benim başıma gelen durum buydu bu şekilde çözmüştüm. Birde şu var telefondan arabaya değilde araba ile telefona bağlanmayı deneyebilirsiniz.

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Durum ilginç açıkçası, benim başıma gelen durum buydu bu şekilde çözmüştüm. Birde şu var telefondan arabaya değilde araba ile telefona bağlanmayı deneyebilirsiniz.
Ne yazık ki o durum da olmadı bt kodu istiyor araba fakat telefonda öyle bir kod gözükmiyor

Edit: Bt kodu istediği yeri 0000 şeklinde yaptım ve ilginç bir şekilde bağlandı teşekkür ederim ilgilendiğin için

Üst Alt