Soru Mi 5 Twrp Veya Fastboota Alma Sorunu

eagle06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit Kurşun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Telefonumun ses tuşları çalışmıyor. Rom attım telefon açıldı ama kurulumu cihazı bul hatasından dolayı tamamlayamadım. Ses tuşları bozuk olduğu için twrp veya fastboota alamadım. Usb hata ayıklamada kapalı olduğu için pc dende sokamadım kurtartmaya. Böyle bir durumda telefon nasıl twrp veya fastboota alınabilir ?

( Telefonu yaptırdım çalışıyor şuan telefon ama ben yine rom atıcam aynı şey başıma gelirse nasıl kurtarabilirim bunu öğrenmek istiyorum. )

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
hocam aynı durumda olan bir derttaşın olarak rom flashladıktan sonra magisk flashlıyorsun ve rarsh apk yüklüyorsun root yetkisi veriyorsun bu uygulama sayesinde tek tuşla ister twrp ye ister fastboota girebilirsin ayrıca twrp olmayan cihaza telefon hazfızasından twrp aynı şekilde kernelde atabiliyorsunuz saygılarımla...

Oyla:

eagle06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit Kurşun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam aynı durumda olan bir derttaşın olarak rom flashladıktan sonra magisk flashlıyorsun ve rarsh apk yüklüyorsun root yetkisi veriyorsun bu uygulama sayesinde tek tuşla ister twrp ye ister fastboota girebilirsin ayrıca twrp olmayan cihaza telefon hazfızasından twrp aynı şekilde kernelde atabiliyorsunuz saygılarımla...
Hocam teşekkür ederim ama benim telefon kurulumda kalıyor ve ben ses tuşu bozuk olduğundan giremiyorum kurtarmaya bana bu durumdayken kurtarma modu lazım , rom degişince zaten root gidiyor ondan dolayı bana direk dediğim durumdayken kurtarmaya sokma durumu lazım . Teşekkürler tekrardan

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
telefonumdaki indirme işlemi bittiği an sizin durumunuzdaki senaryoda neler yapabileceğime bakacağım

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
hocam tüm denemelerime rağmen başarılı bir sonuç alamadım maalesef en iyisi ses tuşu filminizi en kısa zamanda yenisi ile değiştirin hayırlı forumlar

Oyla:

eagle06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit Kurşun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
hocam tüm denemelerime rağmen başarılı bir sonuç alamadım maalesef en iyisi ses tuşu filminizi en kısa zamanda yenisi ile değiştirin hayırlı forumlar
Teşekkürler hocam yardımlarınız için .

Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
daha demin aynı sorun aex rom flashlarken başıma geldi telefonu açıldı ama kurulum devam etmiyordu telefonu hemen pc ye bağladım xiaomi tool v2 yi açtım soldaki seçeneği seçtim (my devices works normally) olanı ondan sonra ordan twrp flashlamayı seçtim ve flashlayıp twrp ye girdi :D

Oyla:

eagle06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit Kurşun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
daha demin aynı sorun aex rom flashlarken başıma geldi telefonu açıldı ama kurulum devam etmiyordu telefonu hemen pc ye bağladım xiaomi tool v2 yi açtım soldaki seçeneği seçtim (my devices works normally) olanı ondan sonra ordan twrp flashlamayı seçtim ve flashlayıp twrp ye girdi :D
Bende bi deneyeyim hocam , umarım bendede olur . Sizin hata ayıklama açıkmıydı acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denedim bende ama hata ayıklama mapalıyken olmuyor demekki attığınız romda açıkmış atabilmişsiniz hocam siz.

Son düzenleme:
Oyla:

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Bende bi deneyeyim hocam , umarım bendede olur . Sizin hata ayıklama açıkmıydı acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denedim bende ama hata ayıklama mapalıyken olmuyor demekki attığınız romda açıkmış atabilmişsiniz hocam siz.
Şanslıymışım ne denebilir ki sizide tekrardan umutlandırdım kususra bakmayın hayırlı forumlar

Oyla:
Üst Alt