Yardım Mi 5 twrp root sorunu

Valpanpino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
Yurtiçi mi 5 cihazımın orjinal global romu çok geride kaldığı ve custom rom yüklemek için cihazın bl kilidini dün açtım.Daha sonra fastbott moda alıp cihazı tanıttım.uygun twrp dosyasını buldum komut yöneticisi başarılı şekilde finished dedi cihaz yeniden başladı ve mi yazısında kaldı.neden olabilir bu sorun içindeki yazılımı silmiş.bunu neden yapar şuan eu rom kurdum.uygun twrpyi nasıl bulabilriim veya custom romu nasıl kurabilirim

bursia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi 5
Konular
2
TWRP Tek Tuş Yükleme Aracı ile TWRP'yi yükleyin.
Temiz bir rom kurulumu için cihazın içindeki her şeyi silmeniz gerekiyor. Onun için daha önce yedek almadıysanız, twrp'yi yükledikten sonra telefonu recovery (kurtarma, yani twrp) modunda açın ve bilgisayara bağlayıp dosya & fotoğraf yedeklerinizi alın.

Yedeklerinizi aldıktan sonra tüm verileri twrp'nin içindeki Wipe menüsünden silip (rehber, eu rom konusunda mevcut), rom için gerekli olan zip dosyasını cihazınıza atın.
TWRP menüsünden Install butonuna basın, rom dosyanızı seçin ve aşağıdaki çubuğu sağa kaydırın. İşlemler bittikten sonra reboot system diyerek sistemi başlatın.

Rom önerim Xiaomi.eu Stabil MIUI 11. EU rom stabil ve pil performansı iyi bir rom.

Oyla:

Valpanpino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
TWRP Tek Tuş Yükleme Aracı ile TWRP'yi yükleyin.
Temiz bir rom kurulumu için cihazın içindeki her şeyi silmeniz gerekiyor. Onun için daha önce yedek almadıysanız, twrp'yi yükledikten sonra telefonu recovery (kurtarma, yani twrp) modunda açın ve bilgisayara bağlayıp dosya & fotoğraf yedeklerinizi alın.

Yedeklerinizi aldıktan sonra tüm verileri twrp'nin içindeki Wipe menüsünden silip (rehber, eu rom konusunda mevcut), rom için gerekli olan zip dosyasını cihazınıza atın.
TWRP menüsünden Install butonuna basın, rom dosyanızı seçin ve aşağıdaki çubuğu sağa kaydırın. İşlemler bittikten sonra reboot system diyerek sistemi başlatın.

Rom önerim Xiaomi.eu Stabil MIUI 11. EU rom stabil ve pil performansı iyi bir rom.
Hocam mi 5 için bulamadım yardımcı olur musunuz

Oyla:
Üst Alt