Yardım Mi 5 takvim.

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Arkadaşlar mi 5 64 gb tel mi 8 yüklü. Takvime tıklayınca kapanıyor hata bildir diyor. Ayrıca indirdiğim resimleri de arka plan kabul etmiyor. Ne yapmam gerekli. Recevery ve fastboot hariç. Çünkü format atamam yeniden tüm uygulamaları yüklemem gerekli. Çok uğraşmak istemiyorum şuan teldeb gayet memnunum.

ademavni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem Avni
Cihazım
mi5 64 GB
Konular
0
mi5 telefonumda Miui global 8.1.1. Kararlı 8.1.2.0 MAAMIDI yüklü. Miui takvim uygulaması sürekli durdu hatası verdiğinden bıktım artık onu kaldırarak Google takvim uygulamasını kurmak istiyorum. Google playden google ın calendar apk sını indirdim.kurdum ve açtım. O uygulama güzel çalışıyor. fakat ekranda 2 tane takvim istemiyorum. Miui takvimini kaldırmak istiyorum fakat çöpe atamıyorum. Nasıl kaldırabilirim? Bana yardımcı olacak biri var mı acaba?

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
ademavni sistem uygulaması olduğu için silemezsiniz. Root varsa olur ancak.

Redmi Note 3 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ademavni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem Avni
Cihazım
mi5 64 GB
Konular
0
Ben de Meneter dediği gibi çok uğraşmak istemiyorum. Cebi çok fazla da kurcalamak ve orijinalitesini bozmak da istemiyorum. Rootlanıp rootlanmadığını bilmiyorum. Ben bir şey yapmadım. Acaba Miui takvim klasörünü silemiyorsam da gizleyemiyor muyum?

Oyla:
Üst Alt