Yardım mi 5 s root yapmak nasıl olacak.?

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
arkadaşlar merhaba.
mi 5s 4 gb miui global 8.5 kararlı 8.5.3(magmied) sürümlü telefonumu root yapmak istiyorum.
detaylı bir video ayrıntılı anlatım yapan bir site önerirmisiniz. türkçe olan.
çünkü yazılımsal konuda hiç bir bilgim yok acemi çaylakım root yapma anroid konusunda.
geçenlerde mi sitesinde bir istekte bulunmuştum unlock için ne oldu ne bitti nereden bakılır onuda bulamadım hayırlısı yardım eden için teşekkürler şimdiden.

goggle a mi 5s root yazıyorum hep mi 5 çıkıyor. kimse ilgilenmemişmi bu mi 5s le yoksa aynı şekildemi mi 5 le.

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
arkadaşlar merhaba.
mi 5s 4 gb miui global 8.5 kararlı 8.5.3(magmied) sürümlü telefonumu root yapmak istiyorum.
detaylı bir video ayrıntılı anlatım yapan bir site önerirmisiniz. türkçe olan.
çünkü yazılımsal konuda hiç bir bilgim yok acemi çaylakım root yapma anroid konusunda.
geçenlerde mi sitesinde bir istekte bulunmuştum unlock için ne oldu ne bitti nereden bakılır onuda bulamadım hayırlısı yardım eden için teşekkürler şimdiden.

goggle a mi 5s root yazıyorum hep mi 5 çıkıyor. kimse ilgilenmemişmi bu mi 5s le yoksa aynı şekildemi mi 5 le.

27 dk. önce açmışsınız konuyu sürekli burada olamıyor herkes
Forumun yanı sıra adminlerinde normal bir hayatı,işi, gücü var.
forumda zaten anlatım var biraz araştırma yaparsanız

İpucu - Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

ilgili konuyu bulursunuz

iyi forumlar

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
açtığım iki konuda farklı. biri ısınma biri root.
sitedeki anlatım zayıf daha önce denedim anlatıma göre olmadı. resimli yada videolu anlatım istedim.
siteye mi 5 yada mi 5s root yaz bakalım senin verdiğin link çıkıyor mu? ısınma konusuna teslim olduğum için artık umursamadığımı belirtmek için ve ısınma rootla geçebilme ihtimali belki başkalarına yarar diye yazdım. işin gücün var elinde telefon da var mesaj geldimi uyarıda vardır linki göndermen 3 saniyeni alır.bana artistlik yapman daha uzun sürmüş sanırım.

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
sitedeki anlatım zayıf daha önce denedim anlatıma göre olmadı. resimli yada videolu anlatım istedim.
siteye mi 5 yada mi 5s root yaz bakalım senin verdiğin link çıkıyor mu? ısınma konusuna teslim olduğum için artık umursamadığımı belirtmek için ve ısınma rootla geçebilme ihtimali belki başkalarına yarar diye yazdım. işin gücün var elinde telefon da var mesaj geldimi uyarıda vardır linki göndermen 3 saniyeni alır.bana artistlik yapman daha uzun sürmüş sanırım.

Bir konuda 10 dan fazla soru sorabilirsiniz ayrı konu açmanıza gerek yok.
diğer konuda belitmiştiniz kahve içtim falan hala cevap yok diye o na istinaden kapattım konuyu.
size forumda aratın bulursunuz demedim biraz araştırın bulursunuz dedim
hatta size konu linki verdim

gelelim sorunuza nerede takılıyorsunuz yardmcı olalım

DAYI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Veysel
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
0
Da öncelikle konu dışı bir sorum olacak yeniyim çok bilemiyorum . Ekranda olan dosyalarım klasörüne basınca klasör açılmıyor .. şu hatayı veriyor ;
Dosyaların düzgün çalışabilmesi için cihazınızın dahili depolamasina erişebilmesi gerekmektedir .. Çözümünü bilen arkadaşlar size zahmet yardımcı olursanız mutlu olurum . Teşekkürler şimdiden

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64

bu arada yazmayı unuttum bugün cuma ve ben namazda idim namazdan geldikten sonra konunuzu gördüm
Ve yazdım uslubunüza biraz daha dikkat edin

iyi forumlar

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Bir konuda 10 dan fazla soru sorabilirsiniz ayrı konu açmanıza gerek yok.
diğer konuda belitmiştiniz kahve içtim falan hala cevap yok diye o na istinaden kapattım konuyu.
size forumda aratın bulursunuz demedim biraz araştırın bulursunuz dedim
hatta size konu linki verdim

gelelim sorunuza nerede takılıyorsunuz yardmcı olalım

kardeş telefonu aldığıma pişmanım çünkü rootsuz bir çöp yaramaz bu android ona karar verdim.zaten ısınma gene olursa anında satıcam.
ama root yapmak için anasının gözü işlemler var. bootloader dendi varmı yokmu bakayım dedim. daha önce unluck için istek istemiştim ama tekrarar bakayım diyorum nerde bulamıyorum.
araştırırken adm+fastboot isteniyor ordan şunları bunları yap yapacam ama konular orda burda etrafa saçılmış zaten bilgim yok.
daha yola çıkarken onu yükle bunu yükle. adm yi yükliyim derken .. en iyi adm komutları diye başlık var.fesübhanallah her indirdiğimin bir ayarı mı var.
unluck da takıldım unluck geldimi onaylandımı nerden bakılıyor telefondan mı bilgisayardan mı.daha başlarken .

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
kardeş telefonu aldığıma pişmanım çünkü rootsuz bir çöp yaramaz bu android ona karar verdim.zaten ısınma gene olursa anında satıcam.
ama root yapmak için anasının gözü işlemler var. bootloader dendi varmı yokmu bakayım dedim. daha önce unluck için istek istemiştim ama tekrarar bakayım diyorum nerde bulamıyorum.
araştırırken adm+fastboot isteniyor ordan şunları bunları yap yapacam ama konular orda burda etrafa saçılmış zaten bilgim yok.
daha yola çıkarken onu yükle bunu yükle. unluck da takıldım daha başlarken .

şimdi cihazınızın bootloader kilidi açık mı değil mi önce onu anlayalım

Üst Alt