Mİ 5 PRO Arama Ayarları

gizemre35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Şu problemimi hiç bir şekilde çözemiyorum ve gsm operatörüyle de alakası yok problem cihazla alakalı yardımcı olabilecek varsa lütfen yazabilir misiniz?
Telefon görüşmesi yaparken 120. dakikada otomatik olarak görüşme sonlandırılıyor. Geliştirici ayarlarını vs. her bölümü kontrol ettim ama bununla ilgili kısıtlamanın olduğu bir bölüm bulamadım. Bilen varsa ayrıntılı bir şekilde yazabilir misiniz? Eğer kısa süre içerisinde bu işlemi yapamazsam cihazı satmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
2 saatlik konuşmada kesiliyor diyorsunuz. Daha önce o kadar uzun konuşmadım, sorun varsa da olup olmadığını bilemiyorum :)

Oyla:

gizemre35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
2 saatlik konuşmada kesiliyor diyorsunuz. Daha önce o kadar uzun konuşmadım, sorun varsa da olup olmadığını bilemiyorum :)
Vay arkadaş bu cevabı bana ortaklaşa mı veriyorsunuz ya :) kaç kere duydum bunu sayamadım. Bi tahmin yürütebiliyorum aslında. Cihazım imei kayıtlı olduğundan olabilir. imeine ait cihaz tahminimce 120 dk lık görüşme sunuyor. Bu da benim şimdi ki cihazıma otomatik olarak uygulanıyor. Bu yüzden eski cihazlarımdan birinin imeini attırcam sanırım.

Oyla:

asd220

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihangir
Konular
9
Vay arkadaş bu cevabı bana ortaklaşa mı veriyorsunuz ya :) kaç kere duydum bunu sayamadım. Bi tahmin yürütebiliyorum aslında. Cihazım imei kayıtlı olduğundan olabilir. imeine ait cihaz tahminimce 120 dk lık görüşme sunuyor. Bu da benim şimdi ki cihazıma otomatik olarak uygulanıyor. Bu yüzden eski cihazlarımdan birinin imeini attırcam sanırım.

Hocam onla alakası yok, her telefonda olan birşey ayarı da yok ☺️, şu ana kadar kullandığım her telefonda 70 veya 90 veya 120 dakika sonra kapanıyor bir güvenlik sistemi unutulmaya karşı, 120 dakika bu telefonda şu ana kadar gördüğüm en fazla konuşma süresi

Oyla:

gizemre35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Hocam onla alakası yok, her telefonda olan birşey ayarı da yok ☺️, şu ana kadar kullandığım her telefonda 70 veya 90 veya 120 dakika sonra kapanıyor bir güvenlik sistemi unutulmaya karşı, 120 dakika bu telefonda şu ana kadar gördüğüm en fazla konuşma süresi
Daha önce kullanmış olduğum samsung galaxy S4 , Alcatel onetouch idol 2, İphone 5-6 , galaxy j2 ve bilimum nokia modellerinden hiç birinde bu problemi yaşamadım ve kapatana kadar da otomatik görüşme sonlandırma olmuyordu. Bu mi 5 pro da ilk defa karşılaştım problemle. İmei olayını da deneyip olmazsa satıcaz artık.

Oyla:

asd220

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihangir
Konular
9
Daha önce kullanmış olduğum samsung galaxy S4 , Alcatel onetouch idol 2, İphone 5-6 , galaxy j2 ve bilimum nokia modellerinden hiç birinde bu problemi yaşamadım ve kapatana kadar da otomatik görüşme sonlandırma olmuyordu. Bu mi 5 pro da ilk defa karşılaştım problemle. İmei olayını da deneyip olmazsa satıcaz artık.
Valla Discovery note 2 note 4 iPhone 6 Nokia 5800 samsung s3 mi 4 samsung mega xperia C5 ultra Vs.... Hepsinde bunu yaşadım bende

Oyla:
Üst Alt