Soru Mi 5 Prime için hızlı Rom Arıyorum!

hisashii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duhan
Cihazım
Şu anlık yok
Konular
2
Merhabalar. Yakın zamanda Mi 5 Prime aldim, Android 8 Miui 10.2.2.0 Global Türkiye Cihazı, ama normal kullanimda kasma sorunlari var maalesef. League of Legends Wild Rift e giriyorum, rn dusuk ayarlarda bile oynarken birden 30-40 fps den 7 fps e düşüyor, sadece burada degil Instagram da bile dolasirken donmalar oluyor. Acaba stabil çalışan 2022 de kullandığınız bildiğiniz rom varmıdır? Varsa tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum :)

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
hocam cihazın sıfırı hala varmı

hisashii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duhan
Cihazım
Şu anlık yok
Konular
2
hocam cihazın sıfırı hala varmı
yok hocam sıfır ayarında 2. el aldım :) Benim telefonu sattım idarelik bunu aldım ama global romda çok donma kasma var ve açıkçası biraz zorlanıyorum. Birkça saattir rom arıyorum ama tam stabil rom bulamadım. 1-2 tane güzel rom buldum ama onlarında nasıl kurulacağını bulamadım :/ Benim cihaz global romda, twrp den direk romu kursam sıkıntı olurmu diye düşünüyorum :/ kimisi önce çin romu kurman gerek vs diyor kafam allak bullak oldu :/

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam cr droid android 12/11 sürümleri cihazınızı havaya ucuracaktir mutlaka deneyimleyiniz

hisashii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duhan
Cihazım
Şu anlık yok
Konular
2
Hocam cr droid android 12/11 sürümleri cihazınızı havaya ucuracaktir mutlaka deneyimleyiniz
Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Cr droid i kurdum ama açılışta hata verdi sonrasında pixel experience plus kurdum ve cihaz baya düzeldi oyunda ani fps dropları fln olmuyor şuanda, tabi birkaç sıkıntısı yok diyemem mesela instagramda dolaşırken bir süre sonra takılmalar ve videoları yüklememeye başlıyor maalesef. Siz ikisinide deneyimlediyseniz hangisi daha iyidir? Cr droid dede ani reset atma sıkıntıları olduğunu söylemişlerdi forumlarda sizdede bu sıkıntı varmıdır?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Cr droid i kurdum ama açılışta hata verdi sonrasında pixel experience plus kurdum ve cihaz baya düzeldi oyunda ani fps dropları fln olmuyor şuanda, tabi birkaç sıkıntısı yok diyemem mesela instagramda dolaşırken bir süre sonra takılmalar ve videoları yüklememeye başlıyor maalesef. Siz ikisinide deneyimlediyseniz hangisi daha iyidir? Cr droid dede ani reset atma sıkıntıları olduğunu söylemişlerdi forumlarda sizdede bu sıkıntı varmıdır?
Ben pixel romları hiç sevmiyorum çok boş romlar
Crdroid iyiydi siz belki firmware flaslamamissinizdir oyuzden açılmamıştır ama başka rom olarak Arrowos,lingeaos vb bakabilirsiniz Arrow özelleştirme olarak iyi,lingea ise saf android fazla özelleştirme bulunmuyor

hisashii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duhan
Cihazım
Şu anlık yok
Konular
2
Ben pixel romları hiç sevmiyorum çok boş romlar
Crdroid iyiydi siz belki firmware flaslamamissinizdir oyuzden açılmamıştır ama başka rom olarak Arrowos,lingeaos vb bakabilirsiniz Arrow özelleştirme olarak iyi,lingea ise saf android fazla özelleştirme bulunmuyor
Açıkçası bir telefonda özelleştirme yapmayı hic sevmiyorum, surekli özelleştirme yapip sonra baska roma geçince tekrardan başa dönünce bıkkınlık gelmisti bir ara :D Şimdi ekran parlaklığını ve zil sesini ayarlayip yoluma bakiyorum :D Performans farki yoksa pixel romda kalayim o zaman :)

Üst Alt