Yardım Mİ 5 Pil Kapağı

ozkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi4
Konular
3
Arkadaşlar mi 5'in arka pil Kapagını değiştirmek istiyorum. mi5s gibi Alüminyum pil kapagı varmı. Plastik, cam ve bambu bulabildim ama alüminyum yok olsa bence çok iyi olucak ama bulamadım. banagöre bu telefonun arka kapağı alümunyum olsaydı daha kompakt duracakti ve sağlamlığıda artacaktı. Böyle bişey varsa yardımcı olursanız sevinirim

ajanblue

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fvgfd
Cihazım
mi5
Konular
6
Arkadaşlar mi 5'in arka pil Kapagını değiştirmek istiyorum. mi5s gibi Alüminyum pil kapagı varmı. Plastik, cam ve bambu bulabildim ama alüminyum yok olsa bence çok iyi olucak ama bulamadım. banagöre bu telefonun arka kapağı alümunyum olsaydı daha kompakt duracakti ve sağlamlığıda artacaktı. Böyle bişey varsa yardımcı olursanız sevinirim
muhtemelen cnc de kesilip uygun şekilde şekillendirilebilir..firma veya atölyelerde bir görüşün hocam

Oyla:

Dilekyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dilek
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3

Üzerinden çok uzun bir zaman geçmiş ama şuan bu konuda sorumun var. Maalesef arka kapagim kırıldı 1 haftadır kapaksız kullanıyorum ve şarj problemleri başladı acaba siz nasıl bir çözüm buldunuz?

Oyla:
Üst Alt