Rom Mi 5 LineageOs 15.1 Offical (Nightly) yayına başladı

wolver123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adın
Cihazım
M
Konular
18
14.1 ile aynı pil performansı..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
miui roma kıyasla nasıl iyimi nasıl bir kullanımınız var acaba ? hangi uygulamaları kullandığınız olan sayfayıda atarmısınız google pixel experience veya buna geçicemde aosp romlar hoşuma gidiyor da şekil olarak miui de çok stabil karar veremedim

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
miui roma kıyasla nasıl iyimi nasıl bir kullanımınız var acaba ? hangi uygulamaları kullandığınız olan sayfayıda atarmısınız google pixel experience veya buna geçicemde aosp romlar hoşuma gidiyor da şekil olarak miui de çok stabil karar veremedim
Hocam size önerim pixel experience & priima+ kerneldir. Yaklaşık 1 haftadır bu ikisini kullanıyorum. Wifi mobil veri ile her zaman interneti açık tutuyorum. Günde ortalama 2-3 saat oyun oynayan biriyim. Sabah 7de şarjdan aldığım telefon aksam 8 civari %15 seviyesine iniyor. Pixel Experience kuracaksaniz kesinlikle priima+ kerneli de flaşlayın. Tavsiyedir

wolver123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adın
Cihazım
M
Konular
18
Hocam size önerim pixel experience & priima+ kerneldir. Yaklaşık 1 haftadır bu ikisini kullanıyorum. Wifi mobil veri ile her zaman interneti açık tutuyorum. Günde ortalama 2-3 saat oyun oynayan biriyim. Sabah 7de şarjdan aldığım telefon aksam 8 civari %15 seviyesine iniyor. Pixel Experience kuracaksaniz kesinlikle priima+ kerneli de flaşlayın. Tavsiyedir
tamda lineage kurarken söylediniz bunu :D neyse onu da indireyim onu deneyeyim son sürümü mü kullanıyorsunuz acaba ? crash donma vb durumlar geldimi başınıza acaba hiç ?
[doublepost=1519937530,1519937399][/doublepost]
birde priima+ nerden indirebilirim ?

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
tamda lineage kurarken söylediniz bunu :D neyse onu da indireyim onu deneyeyim son sürümü mü kullanıyorsunuz acaba ? crash donma vb durumlar geldimi başınıza acaba hiç ?
[doublepost=1519937530,1519937399][/doublepost]
birde priima+ nerden indirebilirim ?
Crash donma vb şeyler yaşamadım hocam son sürüm kullanıyorum kernelin linki yok elimde fakat priima+ kernel mi5 diye arattiginiz takdirde xda nin sitesinde ilgili konu cikiyor :)

Üst Alt