Yardım mi 5 kendi kendine sürekli titriyor...

erenkulles

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
eren
Cihazım
mi5
Konular
1
mi5 telefonum 2 gündür sürekli kendi kendine titriyor. orta tuşa basmadan da hiçbir işlem yaptırmıyor.
ne uygulama açabiliyorum ne sayfalar arasında geçiş yapıyorum ne de başka birşey...

ne yapmam konusunda fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?

erols63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erol
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Benim de mi5s telefonumda benzer sorun olduğunu farkettim geçenlerde. Belli belirsiz zamanlarda çok hafif titreme vardı. Biraz elimde tutup titreme hissini anlamaya çalıştım, parmak izini yanlış okuduğunda titrediği şekilde titrediğini farkettim. Yeni rom yükledim, parmak izlerini yeniden tanıttım düzelmedi. Bende kaldırdım parmak iziyle açmayı. Sorun kalmadı. Ya sensörü bozuldu, ya da soketinde filan bir temassızlık var. Müsait zamanda telefoncuya götürüp sensör soketlerine bir baktıracağım.
Sizin de muhtemelen parmak izi sensöründendir.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam iki gündür yapıyorsa iki gün önce yüklediğin bi prograk buna sebep oluyor olabilir.ayarlardan tuşların yerlerini falan değiştirip denesen?parmak izini kaldırıp yeniden tanıtsan???bunlarda da gelişme olmazsa custom recovery den teli formatlamanı tavsiye ederim.ama telde ne var ne yok silinir ona göre hocam ayrıca;teli kapat 2 dk bekle sonra simkartı çıkar,sonra teli aç,sim kartı takıp teli kapat aç.yada kullandığın klavyeden kaynaklı olabilir.mümkünse klayveyi kaldırıp swift klavyeyi kullan.bu yolları bi dene bence.olmazsa telini formatlayıp en son romu yüklenen gerek.hatta enson romu yükledikten sonra da devam ediyorsa 2-3 kez daha formatlaman gerek teli.kimi kullanıcılar bu şekilde çözmüşler olayı

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt