Soru mi 5 kapanma sorunu

meteor0625

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
merhaba geçenlerde mi5 telim kendi kendine kapanmıs hiçbir şeye yanıt vermemişti telefoncuya götürdüm yaptık dediler aldım 10 gün sonra yine gitti bu sefer götürdüm 1 hafta kaldı sorununu anlayamadık dediler bende artık çöpe atmadan söküp bakayım dedim bataryanın soketini tak çıkar yaptıgımda çalışıyor ama sanırım yine gidecektir yakın zamanda....sorun bataryada mıdır nedir neden sorununu bulamadılar...

meteor0625

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani ne yapmam lazım sokettemidir nedir boşuna masraf yapıp yeni bir telefon almakta istemıyorum çok masraflı bi durumsa da mecbur kalacagız şimdi yeni batarya alsam taksam eger takılan kısımda ise sorun boşuna almış olacagım....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maalesef denemeden tespit edemezsiniz bunu.
yani ne yapmam lazım sokettemidir nedir boşuna masraf yapıp yeni bir telefon almakta istemıyorum çok masraflı bi durumsa da mecbur kalacagız şimdi yeni batarya alsam taksam eger takılan kısımda ise sorun boşuna almış olacagım....tahminimce enerji gelmeyince tel kapanıyor şarjda yapmıyor gibi

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Eğer daha önce vermiş olduğunuz telefoncu veya teknik servise bu durumu anlatıp deneme şansınız varmı diye sorarsanız yardımcı olurlarsa tespit edilebilir. "Siz bulamadınız ben buldum, bunu bir deneyebilirmisiniz." diye tekrar telefoncuya götürebilirsiniz.

Oyla:

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Bu tip arızalar genellikle şarj soketi ve devresindeki sorunlardan kaynaklanıyor. Pil en son ihtimal bence. Şarj adaptörlerinden kaynaklanıyor. Servise verip durumu netleştirin. Çıkan fiyata göre yaptırıp yaptırmayacağınıza karar verirsiniz.

Oyla:

meteor0625

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
xiaomi servis diye nette bir yere yazdım whatsapptan durumu aynen anlattım anakartta sorun var diyor

Oyla:

meteor0625

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
ok tesekkur ederim bi bakalım ama mi den sogudum 2 yıl bişey olmadı 15 günle garantiden kaçırdık bizim şansımız birazda....iyi günler

Oyla:
Üst Alt