Yardım Mi 5 Güncelleme Yapamıyorum

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Merhabalar mi 5 ile ilk defa Xiaomi kullanmaya başlıyorum MIUI 7 global kurulu güncelleme denetleyince birşey çıkmıyor kendim MIUI 10 indirdim global dosyayı seçip yükle deyince hata veriyor
Couldn't verify update package diyor bootloader den falan anlamıyorum hiç açmadım yardımcı olursanız sevinirim.

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
teşekkür ederim sorunsuz bi şekilde kurulum yapmayı başardım bi sorum var mi 5 e twrp ve gcam sorunsuz şekilde nasıl kurabilirim bilginiz varmı?
Cihazı birebir kullanmadığım için en son hangi sürümler var bilemiyorum maalesef. Fakat Kaan_M hocam yanlış hatırlamıyorsam mi5 kullanıyor, kendisini konuya davet edelim.

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Cihazı birebir kullanmadığım için en son hangi sürümler var bilemiyorum maalesef. Fakat Kaan_M hocam yanlış hatırlamıyorsam mi5 kullanıyor, kendisini konuya davet edelim.
Bu forumda twrp indirici buldum hocam onun sayesinde twrpyide gcami de kurabildim teşekkürler.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Güncel Twrp sürümleri için: Recovery - Mi 5 Twrp Recovery Dosyaları
Tavsiye GCam sürümü:
Rom olarak Miui yerine Aosp Rom'lara bakmanızı öneririm.
Bahsettiğiniz romu buldum yorumlarınıda biraz inceledim peki bu romun miui dan farkı ne dahamı iyi performans pil kamera vs. uygulamalar nasıl güncelleme falan geliyormu çalışmayan aksamı varmı yani genel olarak miuidan nasıl bi farkı var?
Teşekkürler bu arada.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bahsettiğiniz romu buldum yorumlarınıda biraz inceledim peki bu romun miui dan farkı ne dahamı iyi performans pil kamera vs. uygulamalar nasıl güncelleme falan geliyormu çalışmayan aksamı varmı yani genel olarak miuidan nasıl bi farkı var?
Teşekkürler bu arada.
Perfomans açısından daha iyi olur, kamera için GCam kullanırsınız, güncelleme istiyorsanız Pixel Experience ve Lineage OS Android 11 sürümleri güncelleme almakta. Pixel Experience ve Lineage arasından Pixel Experience öneriririm.

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Perfomans açısından daha iyi olur, kamera için GCam kullanırsınız, güncelleme istiyorsanız Pixel Experience ve Lineage OS Android 11 sürümleri güncelleme almakta. Pixel Experience ve Lineage arasından Pixel Experience öneriririm.
Pixel experiencenin kendi sitesinden mi 5 için baktım android 11 ve 10 var yanındada artı sürüm seçeneğide var farkları nelerdir acaba stabil ve sorunsuz olarak pixel experiencemi yoksa aosp android 9 mu önerirsiniz?

Üst Alt