Yardım Mi 5 batarya sorunu

Ethembey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10 global
Telefon Modeli
Mi 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaslar ben yeni katildim araniza xiaomi de yeniyim mi5 prime kullaniyorum 2.el aldim yardiminizi istedigim kendimce sorunum var telefonumun sarjini %100 yapiyorum sarjdan cikardiktan sonra 3-5 dakika icersinde %95 e dusuyor sizce bu durum normal mi? Yardiminiz icin simdiden teseklur ederim

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam aldığınız cihazı kaç yıl kullanmış önceki sahibi? eğer 1 - 1.5 yıldan fazla ise batarya yıpranmasından dolayı olabilir.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz. Cihazınız hayırlı olsun. Bende Mi5 kullanıyorum ama haliyle 2. El almışsınız, önceki kullanıcı bataryasını nasıl kullandı bilemezsiniz. Bundan dolayı ve cihazımız biraz eskidiği için günü çıkarabiliyorsa normal bir durumdur. İpucu - En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar] konusuna göre de batarya kullanımlarınıza yeniden yön verebilirsiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ethembey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam aldığınız cihazı kaç yıl kullanmış önceki sahibi? eğer 1 - 1.5 yıldan fazla ise batarya yıpranmasından dolayı olabilir.
Hocam ilk sahibinden aldim nisan 2017 tarihinde alinmis cihaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar aramıza hoşgeldiniz. Cihazınız hayırlı olsun. Bende Mi5 kullanıyorum ama haliyle 2. El almışsınız, önceki kullanıcı bataryasını nasıl kullandı bilemezsiniz. Bundan dolayı ve cihazımız biraz eskidiği için günü çıkarabiliyorsa normal bir durumdur. İpucu - En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar] konusuna göre de batarya kullanımlarınıza yeniden yön verebilirsiniz.

1 gunu cikarmiyor sabah 09:25 te sarjdan aldim suan %73 batarya olmeye baslamis galiba degisim yapmam gerekiyor galiba tesekkur ederim ilginize.

Son düzenleme:
Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Hocam ilk sahibinden aldim nisan 2017 tarihinde alinmis cihaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1 gunu cikarmiyor sabah 09:25 te sarjdan aldim suan %73 batarya olmeye baslamis galiba degisim yapmam gerekiyor galiba tesekkur ederim ilginize.
Batarya değişimi sorununuzu giderebilir. Rica ederim. İyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt