Rom Mi 5 10.0.1.0 / 9.6.2.0 Global Stable Rom / 8.11.22/8.11.15 Global Beta Rom ( Güncel )

moon.iron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Aydemir
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
Arkadaşlar telefonum mi 5 prime bir anda parmak izi okuyucusu gitti, ayarlardan da gözükmüyor. Aynı sorunu daha öncede yaşamışlar, bazıları güncellemeden dolayı olur diyor. Ana ekran tuşuda dokunmayı algılamıyor. Çözüm nasıl olur bilen var mı acaba

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
9.5.5.0'da batarya su gibi akıp bitiyor. 9.6.1.0 ya da 8.7.5'te durum nedir acaba?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
9.5.5.0'da batarya su gibi akıp bitiyor. 9.6.1.0 ya da 8.7.5'te durum nedir acaba?
şuan miui10 8.7.5'teyim fastboottan temiz kurulum yaptım otadan yükleyince önceki miui9 dan hatalar meydana gelebiliyor. şuan bataryada herhangi bir problem yok normal, performans stabil, hızlı şarj olmuyo diyenler var temiz kurulumla sıkıntı yok hızlı şarj oluyor. genel olarak global beta miui10 güzel ama kararlı 9.6.1.0 da parmak izi sorunu yaşayanlar varmış o da temiz kurulumla gider diye düşünüyorum.

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
şuan miui10 8.7.5'teyim fastboottan temiz kurulum yaptım otadan yükleyince önceki miui9 dan hatalar meydana gelebiliyor. şuan bataryada herhangi bir problem yok normal, performans stabil, hızlı şarj olmuyo diyenler var temiz kurulumla sıkıntı yok hızlı şarj oluyor. genel olarak global beta miui10 güzel ama kararlı 9.6.1.0 da parmak izi sorunu yaşayanlar varmış o da temiz kurulumla gider diye düşünüyorum.
O zaman akşam global betaya geçeyim deneye deneye en iyisini bulurum artık.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
O zaman akşam global betaya geçeyim deneye deneye en iyisini bulurum artık.
miui10 global beta 8.7.12 geldi hocam şimdi yeni dağıtılmaya başlandı. fastboot linki paylaşılınca temiz kurulumla geçersin forumu takip et

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
miui10 global beta 8.7.12 geldi hocam şimdi yeni dağıtılmaya başlandı. fastboot linki paylaşılınca temiz kurulumla geçersin forumu takip et
Tamamdır hocam sağolun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada gelmiş fastboot linki indiriyorum şimdi.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Konu Güncellendi Arkadaşlar.
Global Beta Rom 8.7.12 Eklendi
Recovery Ve Fastboot Rom olarak.

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
9.6.1.0 yükledim, WhatsApp bildirim ışığı yanmıyor, Twitter'da falan bildirimden cevaplama özelliği vardı onlar da kaybolmuş

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
9.6.1.0 yükledim, WhatsApp bildirim ışığı yanmıyor, Twitter'da falan bildirimden cevaplama özelliği vardı onlar da kaybolmuş

Evet öyle bir sorun var açıkçası düzeltmeye dayalı bir güncellemede yayınlanmadı bir sonra ki güncellenmesini bekliyoruz.
Güncel olan Global beta ve Global stable rom'da böyle bir sorun var.

ayaz_ll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
miu5
Konular
4
Telefona güncelleme geldi ama twrp üzerinden 3 defa kurulum yapmaya çalıştım her defasında kurulum başarısız oldu. Konuyla alakalı olarak bir fikri olan var mıdır?

Ekleme: zcx twrp kullanıyorum sanırım Oreo desteği olmadığı için yükleme yapamıyorum. Yükleme yapmış olanlar twrp 3.2.2.0-gemini mi kullanıyor.acaba?

Son düzenleme:
Üst Alt