Mi 4x Türkçe ROM

scorps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
lenovo
Konular
1
Merhabalar,
Şuan Shangai çin de bulunuyorum ve kendime uygun fiyatlı Mi 4x Aldım. ilk Mi ürünüm hayırlısı ile. Alet Snapdragon 435. ingilizce-çince ve birkaç dil daha var. türkçe yok. Şimdi bu cihaza yükleyebileceğim Tam Türkçe stabil, hızlı bir ROM mevcutmudur? Çince gereksiz yazılımlardan da kurtulmak istiyorum tabiki :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Telefonunuz hayırlı olsun hocam. Cihazınız için yayınlanmış tamamen Türkçe global rom mevcut. Aiağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

scorps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
lenovo
Konular
1
Telefonunuz hayırlı olsun hocam. Cihazınız için yayınlanmış tamamen Türkçe global rom mevcut. Aiağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çok teşekkürler... İnşallah yükleme işini de beceririz...

scorps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
lenovo
Konular
1
tekrar selamlar. valla kitlendim kaldım. telefonu bir kere unlock yapamadım. %50 de kalıyor. cant recognize device diyor. Okudum araştırdım kimisi developer versiyonunu kur demiş rom olarak. iyi de rom kurabilmek için twpr filan yükleyebilsem unlock a gerek kalmayacak. ben ona abkıyorum o bana bakıyor. play store de yok alette. bir sürü de çince program. haydi hayırlısı bakalım. Yok mu elimden tutacak bir arkadaş :)

kahramanadil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
P9 Lite
Konular
0
Hocam oncelikle sorunu cozdunuz mu bilmiyorum ama ben bu cihazi aldim 3 gun kullanabildim sadece. Hem esime hem kendime 2 gb ramli olanini aldim ilk xiaomi telefonumdu ama fokunmatik biraz zayif geldi birde arama ekraninda takilmalar oluyordu bende geri iade ettim. İnsallah siz memnun kalmissinizdir. Sizin sorunuzda ise eger uzerinde orjinal cin romu var ise ki cinden aldiysaniz oyledir guncelleyiciden direk global romun yuklenebilmesi lazim. Bir deneyin. Zaten uyumlu degilse hata verir yuklemez.

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.
Konular