Mi 4 stock rom dönüş yardım

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
[font=Verdana, Arial, sans-serif]Hocam mi4 ile güncellemeleri denetle diyerek  cihazın kendi bulduğu 4.12.12 güncellemesini güncellemeyi başlat diyerek yükledim fakat cihazı ingilizce beklerken türkçe olarak geldi. Ben offical romu yüklemek isterken cihazın bulduğu multi unoffical rom olma ihtimali varmı. Eğer var ise cihaz güncelleme bulmaya devam eder mi. Yada stock roma nasıl dönebilirim. 
saskin.gif

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: Mi 4 stock rom dönüş yardım

osmanali pid=14617 dateline=1418823881' Alıntı:
[font=Verdana, Arial, sans-serif]Hocam mi4 ile güncellemeleri denetle diyerek  cihazın kendi bulduğu 4.12.12 güncellemesini güncellemeyi başlat diyerek yükledim fakat cihazı ingilizce beklerken türkçe olarak geldi. Ben offical romu yüklemek isterken cihazın bulduğu multi unoffical rom olma ihtimali varmı. Eğer var ise cihaz güncelleme bulmaya devam eder mi. Yada stock roma nasıl dönebilirim. 
saskin.gif
hocam root/sysytem/build.prop dosyasını paylaşabilir misiniz? yada cihazınızda video uygulaması varmı? temalarda 6 mi kredili falan ücretli temalar var mı?

Oyla:

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam 6 mi kredili temalar ücretli temalar falan var . Mi video uygulaması var oturum aç diyorum sorunsuz açıyor. Birde bahsettiğiniz şu [font=Verdana, Arial, sans-serif]root/sysytem/build.prop dosyasına nasıl ulaşacağımı söyleyebilirmisiniz. Sizce otomatik güncelleme multi romu bulma ihtimali varmı. 

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25

osmanali pid=14622 dateline=1418826182' Alıntı:
Hocam 6 mi kredili temalar ücretli temalar falan var . Mi video uygulaması var oturum aç diyorum sorunsuz açıyor. Birde bahsettiğiniz şu [font=Verdana, Arial, sans-serif]root/sysytem/build.prop dosyasına nasıl ulaşacağımı söyleyebilirmisiniz. Sizce otomatik güncelleme multi romu bulma ihtimali varmı. 
hocam güncelleme uygulamasından ota ile son türkçe roma eriştiğinizi anladım ben ama o işte bi terslik var siz xiaomi.eu dan yada sitemizden multi rom kurmuşsunuz.

BU bu konudan miflash ile yada en.miui.com dan uygun romu indirip ona güncellerseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Oyla:

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55

OTA güncellemesi ne bulduysa onu kurdum hocam hoş OTA  türkçe romu neye göre buldu onuda anlamadım ama şimdi cihaz her hafta sizin güncellemelerinizi mi bulacak. Cumaya kadar bekleyip bakacağım. Diyelim ki bir daha güncelleme bulmadı. resmi siteden 4.12.12 romu üstüne kursam yeniden ota güncellemelerini bulmaya devam edermi.

Oyla:

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55

OTA nın bulduğu güncelleme dosyasının adı miui_cancro_mam..dd24d80f_4.4.zip bu idi hocam.

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25

osmanali pid=14629 dateline=1418828652' Alıntı:
OTA güncellemesi ne bulduysa onu kurdum hocam hoş OTA  türkçe romu neye göre buldu onuda anlamadım ama şimdi cihaz her hafta sizin güncellemelerinizi mi bulacak. Cumaya kadar bekleyip bakacağım. Diyelim ki bir daha güncelleme bulmadı. resmi siteden 4.12.12 romu üstüne kursam yeniden ota güncellemelerini bulmaya devam edermi.
Bizim güncellememiz yok, resmi ingilizce ve çince güncelleme var offical birde unoffical multi güncelleme var ikisinide kullanabilirsin aslında sıkıntı olmaz.

Oyla:

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55

catlax66 pid=14632 dateline=1418828895' Alıntı:
@osmanali hocam bu xiaomi.eu nun güncellemesi değil. bi yere upload edebilirseniz indirip bi deneyim isterseniz.
Upload edince size dönücem hocam şuan nasıl yapacağımı araştırıyorum.

Oyla:
Üst Alt