Yardım Mi 4 Root Sorunu

XeneX_Tr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi RN6Pro
Konular
13
Arkadaşlar ben kullanmış olduğum Mi 4 cihazı rootlamak istiyorum fakat hiçbir yerde güncel bir açıklama yok yardımcı olabilir misiniz? Miui sürümüm 9.2.2.0 Android 6.0.1

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar ben kullanmış olduğum Mi 4 cihazı rootlamak istiyorum fakat hiçbir yerde güncel bir açıklama yok yardımcı olabilir misiniz? Miui sürümüm 9.2.2.0 Android 6.0.1

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Forumda mevcut anlatımlar cihazın hafızasına supersu veya magisk dosyasını atıp twrp recovery kurup attığınız dosyayı ınstall (yükle) seçeneğinden zip dosyasını gösterip oku kaydırıp işlemin tamamlanmasını bekleyin.

Oyla:

XeneX_Tr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi RN6Pro
Konular
13
Forumda mevcut anlatımlar cihazın hafızasına supersu veya magisk dosyasını atıp twrp recovery kurup attığınız dosyayı ınstall (yükle) seçeneğinden zip dosyasını gösterip oku kaydırıp işlemin tamamlanmasını bekleyin.

Hocam dediğinizi yaptım telefon brick oldu sanırım mi logsunda kaldı 1 saattir açılmıyor yardım edebilir misiniz ?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam dediğinizi yaptım telefon brick oldu sanırım mi logsunda kaldı 1 saattir açılmıyor yardım edebilir misiniz ?
Twrp recovery üzerinden wipeleri yapın düzelmezse Mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapın.

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Aşağıdaki linklerdeki dosyaları kullanın belki dosya kaybı yaşamadan cihazınız açılır.
SuperSU
TWRP

Oyla:

XeneX_Tr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi RN6Pro
Konular
13
Hocam nasılsa kendi kendine açıldı telefon anlayamadım ardından twrp yükledim çünkü öncesinde cwm ile denemiştim şimdi yeniden en güncel supersu dosyasını sitesinden indirip twrp ile flashladım fakat sanırım yine kaldı logoda 10 dk dır bekliyorum acaba açılır mı daha beklesem nerde hata yapıyor olabilirim?

Oyla:
Üst Alt