Çözüldü Mİ 4 LTE

Gereklimi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Be
Cihazım
Xioami mi 4lte
Konular
6
daha öncede bu konu hakkında yardım talebi açtım sağolsun bir kaç arkadaş ciddi manada yardımcı oldular ilgilendiler fakat benim şahsi olarak konuyu anlamam vede çözümleyemem sonucunda çok başarılı sonuç alamadım akabinde tekrar denemeye çalışsamda başaramadım.. uzaktan yardım ile bana yardım edecek bir kişi birey bir insan evladı var mı aramızda gerçekten ciddi manada sinir harbi yaşıyorum vede stres oluyorum artık..

cihazım mi 4 lte ve çok uzun süredir kullanmıyorum dolayısı ilede versiyon sürüm vs cok eski sanırım.. hiç bir uygulamayı adam akıllı indiremiyorum internet tarayıcım sürekli kapanıyor kendiliğinden sonradan inceledigim ögrendiğim kadarıyla cihaza dışarıdan müdahale edilip sürümü yükseltilebiliyormuş işte bu safhada ben başarısız oluyorum.. sizlerden ricam yardım edecek biri yada birileri var ise uzaktan yardım ile bana yardım etsin teşekkürler.. saygılar

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bu 3 dosyayı indirip telefonun dahili hafızasına atın..

Yüklemeniz gereken ilk dosya (Update)

Yüklemeniz gereken 2. Dosya (TWRP)

Rom

Telefonu kapatın.. Ses açma ve güç tuşuna basılı tutun.. Kurtarma moduna geçecek telefon, ses tuşları ile aşağı yukarı gidebilir, güç tuşu ile onaylarsınız..
English seçin..

Install Update zip to system
Evet diyerek onaylayın.. Işlem bitince, ses açma ve güç tuşuna basılı tutun, kurtarma modu bu kez biraz değişik gelecek..

Choose zip from sdcard
0
İndirdiğiniz twrp dosyasını bulun ve onaylayın..
System 1 yada 2 hangisi aktif ise oraya yükleyin.. Sonra evet hayır seçenekleri çıkacak siz evet diyerek onaylayın..
İşlem bitince karşınıza Menü gelecek, ses açma ve güç tuşuna basılı tutun, kurtarma moduna alacak telefon kendini, işte bu beklediğimiz twrp :)
Twrp dokunmatik destekler ses ve güç tuşlarına ihtiyacınız yok.
Twrp menüsünden wipe tıklayın
Aşağıda belirtilen oku sağa kaydırın, işlem bittiği zaman geri gelip advanced wipe tıklayın..
Cache
Dalvik Cache
Data
System
Bu 4 kutucuğu işaretleyip işlemi onaylayın, yani oku kaydırın.
Sonra geri gelerek ana menüden TWRP'den reboot diyerek recovery seçin ve onaylayın.. Cihaz kurtarma modunu baştan başlatacak.. Sonra install bölümünden indirdiğiniz romu yükleyin..
Kolay gelsin.

Not : bütün veriler silinecek bilginize.. Önemli Birşey varsa yedek alın.

Üst Alt