Soru Mi 4 İçin Tavsiye rom

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
Başlıkta gördüğünüz gibi sanırım mi 4 cihazına miui 10 gelmiyecek acaba telefonuma en uygun, stabil çalışan bir custom rom tavsiyeniz var mı? Miui den daha iyi diyebileceğiniz veya bununda gideri var dediğiiz. Benim bildiğim 3 rom vardı isimlerini unuttum ancak tavsiyelerinizi bekliyorum.

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Romlar in forumdaki mi4 konusunu inceleyerek,romlar hakkında fikir edinebilir, yorumları okuyarak hangi romun size uyduğunu görebilirsiniz.Kolay ulaşmanız adına forumda ki mi4 bölümünün linkini alt kısma ekliyorum.

Xiaomi Mi4

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
LineageOS bu romu buldum peki bu rom miui gibi updater uygulamasıyla falan mı güncelleniyor yoksa sürekli sitesinden indirmeli miyim?
Bu konunun altında şöyle linkler var anlamları nedir? Hepsini yapmalı mıyım?
LineageOs Official(gecelik) :
OpenGapps:
Root;
UnRoot:
Changes(Değişiklikler):

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
LineageOS bu romu buldum peki bu rom miui gibi updater uygulamasıyla falan mı güncelleniyor yoksa sürekli sitesinden indirmeli miyim?
Bu konunun altında şöyle linkler var anlamları nedir? Hepsini yapmalı mıyım?
LineageOs Official(gecelik) :
OpenGapps:
Root;
UnRoot:
Changes(Değişiklikler):

Evet hocam yükleme adımları orada zaten yazar,gecelik sürümlerde rutin güncellemeyle gerek yoktur.Ayda bir kere normal şekilde kurulum yaparak kullanabilirsiniz.Yğkleme adımlarına dikkat ederek kurun

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11

Forumda görmüştüm indirip kurdum. Gayet güzel, bulamazsan mega.nz bağlantısı yollarım. Bulut a depolamıştım

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7

Forumda görmüştüm indirip kurdum. Gayet güzel, bulamazsan mega.nz bağlantısı yollarım. Bulut a depolamıştım
Evet şimdi gördüm sanırım bunu kuracağım MiuMiui10 peki güncelleme gelirse yapmalı mıyım?hani dilde sıkıntı olur mu? Güncelleme sonrası İngilizce her türlü var mıdır?

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
Hocam bu 8.7.26 benim size yolladığım 8.9.13 . Ben güncelleme de olsa yapmayacağım . Çünkü şu an kullandığımı gayet beğeniyorum. Pek de sorun yok (whatsapp vs bildirimler kilit ekrana düşmüyor pek de önemli değil). Bu yüzden uzun süre değişmeyi düşünmüyorum. Güncelleme sonrası ne olur bilmiyorum. Yanlış bilgi vermek istemem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gayet güzel, bulamazsan mega.nz bağlantısı yollarım.

Ben mega hatırlıyorum . Şu an baktım da bilgisayarıma atmışım ama forum da URL bağlantısı var

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
Hocam bu 8.7.26 benim size yolladığım 8.9.13 . Ben güncelleme de olsa yapmayacağım . Çünkü şu an kullandığımı gayet beğeniyorum. Pek de sorun yok (whatsapp vs bildirimler kilit ekrana düşmüyor pek de önemli değil). Bu yüzden uzun süre değişmeyi düşünmüyorum. Güncelleme sonrası ne olur bilmiyorum. Yanlış bilgi vermek istemem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben mega hatırlıyorum . Şu an baktım da bilgisayarıma atmışım ama forum da URL bağlantısı var
Anladım BEN en güncel bunu buldum daha güncelini bulamadım.Sende bi bakabilir misin? :D forumlarda baya kötüyüm sanırım

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
8.8.31 diyor buna. Benim resmini attığım 8.9.13 :D Cuma günü ancak müsait olurum o zaman bir buluta yükler link atarım. Ama bu akşam halletmeye çalışacağım. Bakalım

Üst Alt